مکالمه زبان انگلیسی ساده


1. همه چیزهایی را که می توانید در دست بگیرید را بخوانید

ادبیات کلاسیک ، شومیز ، روزنامه ، وب سایت ، ایمیل ، خوراک رسانه های اجتماعی ، جعبه های غلات: اگر به زبان انگلیسی است ، آن را بخوانید. چرا؟ خوب ، این محتوا پر از واژگان جدید آبدار و همچنین مقدار مناسبی است که از قبل می دانید. این به شما کمک می کند تا به سرعت پیشرفت کنید ، زیرا قرار گرفتن مجدد در معرض واژگان آموخته شده مثالهای جدیدی را در متن به شما می دهد ، بنابراین این کلمات را در ذهن تقویت می کنید. از طرف دیگر ، یادگیری کلمات و اصطلاحات جدید برای ایجاد لیست واژگان ضروری است ، به ویژه در زبانی مانند انگلیسی با کلمات بسیار زیاد! با این حال ، فقط خواندن و ادامه دادن نیست - بعد ، شما باید به ...


2. واژگان جدید را به طور فعال یادداشت کنید

این نکته به دلایلی یک نکته کلاسیک است: مفید است! هنگام یادگیری ، ما اغلب اغلب از یک عبارت جدید بسیار لذت می بریم به طوری که فراموش کردن آن غیرممکن به نظر می رسد. اما به ما اعتماد کنید ، بار اول همه چیز نمی چسبد. برای مقابله با این مسئله ، عادت کنید که یک دفترچه را حمل کنید یا از ابزاری مانند note استفاده کنید. هر زمان که کلمه یا عبارتی جدید را شنیدید یا می خوانید ، آن را در متن بنویسید: یعنی در یک جمله و با معنی آن . این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود زیرا دیگر به آن کلمه بر نخواهید گشت و از خود می پرسید: "این کلمه / عبارت چه معنایی داشت؟"


3. با افراد دیگر به زبان انگلیسی صحبت کنید

اگر ارتباط برقرار نشود زبان برای چیست؟ مطمئناً ما انسان ها در برقراری ارتباط بدون باز کردن دهان خود متخصص شده ایم - با تشکر از واتساپ!  ، درست است که صحبت کردن به یک زبان به شما کمک می کند خیلی بهتر از خواندن یا نوشتن آن در سرتان بماند. فقط به این فکر کنید که چند بار شنیده اید که مردم می گویند "آنها انگلیسی را می فهمند ، اما نمی توانند صحبت کنند". بسیاری از انگلیسی زبانان احتمالاً صحبت را به سدی بزرگ و غیرقابل حل تبدیل کرده اند . اینطور نباش برای تبادل زبان غیر رسمی ، به زبان مادری مراجعه کنید ، در یک دوره ثبت نام کنید یا بصورت آنلاین کلاسها را شرکت کنید.


4. مشترک شدن در پادکست ها یا کانال های Youtube (به زبان انگلیسی)

مثل طنز؟ سیاست؟ وبلاگ نویسی؟ پخت و پز؟ با موضوعاتی که هر علاقه قابل تصوری را پوشش می دهد ، یک پادکست انگلیسی زبان یا کانال Youtube برای شما در دسترس است. در یادگیری با چند نفر سهیم شوید و هنگام رانندگی به تماشا بنشینید یا هنگام رفت و آمد به مدرسه یا محل کار تماشا کنید. در ابتدا ، ممکن است لهجه های بومی برای شما دشوار باشد ، اما به آن پایبند باشید و به زودی خواهید فهمید که چه می شنوید (و همچنین یادگیری بسیاری از واژگان جدید از یک زبان مادری!)


5. به خارج از کشور بروید

اگر راهی برای یادگیری زبان انگلیسی بهتر از غوطه ور شدن در آن هنگام زندگی و تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان وجود دارد ، ما دوست داریم بدانیم! هیچ رازی نیست که انگلیسی بیشترین زبان را در جهان دارد و با داشتن لیست طولانی از کشورها برای انتخاب ، می توانید محیط یادگیری ایده آل خود را بر اساس نیمکره ، آب و هوا یا شهر مورد علاقه خود انتخاب کنید. به استرالیا ، نیوزیلند ، انگلیس ، ایالات متحده ، کانادا و آفریقای جنوبی فکر کنید تا چند مورد را ذکر کنید!


6. از دوستان خود استفاده کنید

دوستانی دارید که به زبان انگلیسی به صورت آنلاین پست می گذارند؟ آنها را در اخبار خبری خود نگاه نکنید: مواردی را که آنها به اشتراک می گذارند اسکن کرده و متعهد می شوید هر روز یک یا دو مورد را کاوش کنید. اینها ممکن است اخبار یا مقالات مجله ، فیلم ، گفتگو ، پست وبلاگ ، آهنگ یا هر چیز دیگری باشد: اگر به زبان انگلیسی باشد و موضوع مورد علاقه شما باشد ، مفید خواهد بود!


7. سوالات زیادی بپرسید

ممکنه یاد ضرب المثل "فضولی موقوف" بیفتید ، این ضرب المثل را برای یادگیری زبان انگلیسی فراموش کنید! با یادگیری زبان انگلیسی ، به زودی کوهی از سوالات را جمع خواهید کرد. روی تردیدهای خود ننشینید - کنجکاو باشید و آنها را حل کنید! اگر در دوره ای ثبت نام کرده اید ، از معلم خود بپرسید (بالاخره این چیزی است که آنها برای آنجا هستند). اما اگر به تنهایی یاد می گیرید ، نگران نباشید: پاسخ ها را در وبلاگ ها یا وب سایت های زبان پیدا کنید ، از سایر زبان آموزان سوال کنید یا از طریق انجمن ها بخوانید. خوشحال خواهید شد که این کار را کردید!


8. ستاره های بازیگری را الگو قرار دهید

با انتخاب یک بازیگر یا خواننده بومی انگلیسی زبان که دوست دارید ، یادگیری خود را قوی تر کنید، به صورت آنلاین یاد بگیرید ، دسته ای از مصاحبه های داده شده را پیدا کنید - و آنها را تماشا کنید! یک بار برای دیدن مطلب ، سپس دوباره ، وقت بگذارید و عبارات جالب و کلماتی را که می شنوید ، یادداشت کنید. عامیانه ، داستان ها ، شوخ طبعی ها و حکایت هایی که از این مصاحبه بیرون می آید مطمئناً کار زیادی با شما خواهد کرد!


9. با آنچه واقعاً نیاز دارید شروع کنید

اگر به طور مداوم انگیزه های خود را برای یادگیری یادآوری کنید ، مطالعات انگلیسی شما بسیار سریعتر پیش می رود. آیا شما به یک تبادل مطالعه می روید؟  روی لغات زبان انگلیسی مربوط به تحصیلات خود تمرکز کنید. کنفرانس خارج از کشور داشته باشید؟ شروع کننده های مکالمه را بشناسید تا با سایر شرکت کنندگان استفاده کنید. یک سال فاصله دارید؟ به نظر می رسد واژگان سفر و گردشگری راهنمای شما خواهد بود. اگر شما به امید یادگیری جادویی هر چیز و همه چیز به یکباره هستید، یادگیری زبان انگلیسی را شروع نکنید.


10. زمانی که سطح شما پایین است خود را شماتت نکنید 

وقتی احساس کردید که سطح شما طوری پایین است - که در بعضی از مواقع برای همه زبان آموزان اتفاق می افتد - نگویید ، "من انگلیسی صحبت نمی کنم" ، یا "من هرگز این را یاد نمی گیرم". در واقع ، این عبارات را از واژگان خود منع کنید! آنها فقط درک شما را از پیشرفتی که ایجاد می کنید محو می کنند و شما را متقاعد می کنند که رویاهای شما برای خوب صحبت کردن انگلیسی غیر ممکن است. در عوض ، بگویید "من انگلیسی یاد می گیرم و هر روز پیشرفت می کنم" ، "این همیشه آسان نیست ، اما ارزشش را دارد" ، "من خیلی بهتر از شش ماه پیش هستم" و عبارات دیگر برای یادآوری خود...

برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی نیاز دارید که به صورت خودجوش فعالیت خود را شروع کنید و گرامر زبان انگلیسی را نیز در این راستا بیاموزید. به اشتراک بگذارید :

    پیشنهاد ویژه

    تماس

    پشتیبانی پشتیبانی

    s) - Google Analytics -->