کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )

 لغات 504 و نحوه استفاده از آن

کتاب 504 واژه ضروری یکی از بهترین کتابهای آموزش لغات  می باشد. واژگان این مجموعه بسیار کاربردی و مهم می‌باشند. به همین دلیل ضروریست که همه  زبان آموزان این کتاب را مطالعه کنند مخصوصا آن دسته از زبان آموزانی که قصد دارند در آزمون های بین المللی یا داخلی مانند تافل، آیلتس و کنکور زبان انگلیسی شرکت کنند. کتاب پیش رو  شامل 42 درس می باشد که هر درس به آموزش 12 لغت پرداخته است. در هر درس علاوه بر لغات جدید، برای هر لغت در صورت امکان چند مترادف و متضاد نیز نوشته شده است تا دایره لغات زبان آموزان عزیز افزایش یابد.

کدینگ لغات 504

یکی از راههای آسان حفظ لغات این مجموعه ی پرطرفدار استفاده از رمزگذاری لغات ، کدگذاری یا همان کدینگ می باشد، روش کدینگ با استفاده از تداعی میان داشته های قبلی و ارتباط مفاهیم باعث یادگیری آسانتر و از طرفی میشه گفت یکی از راههای حفظ لغات این مجموعه بدون فراموشی ست.


مثالهای کدینگ لغات 504

برای اشنایی بیشتر شما زبان اموزان با روش یادگیری این مجموعه مثالهایی به صورت رندوم تهیه کردیم که میتوانید در لیست زیر مشاهده کنید:

مثال اول:

Jealous
این کلمه به معنای "حسود" می باشد که برای تصویرسازی آن از کدهای زیر میتوان استفاده کرد. 
کد: ژیلاست (Jealous)  دیگه خودت که میشناسی چقد حسوده!
کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )
مثال دوم:
Gallant 
این کلمه به معنای " دلاور، شجاع" می باشد

کد1:گیلانی ها خیلی شجاع اند.

کد2:راننده میتسوبیشی گالانت شجاع بود.
کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )
کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )
مثال سوم:

Wager
این کلمه به معنای "کاغذ شرط"  می باشد.

کد:کاغذ شرط وی را جر داد.
کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )
کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )

مثال چهارم:

Essential
این کلمه به معنای "ضروری" می باشد.

کد:زمستونا اصلا شال (essential)  ضروریه !
کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )
مثال پنجم

Mortal 
این کلمه به معنای
"فانی، از بین رونده" می باشد. 

کد:more+tall  هر چقدم که بلند باشی یروز باید بری!
کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )
کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )

به همین سادگی با مرور این 5 لغت میتونید متوجه بشید که ایا با این روش ارتباط برقرار میکنید یا نه؟ البته 95 درصد افراد با این روش ارتباط برقرار میکنند. 

کدینگ لغات 504 نمونه تصویری

این لغات به صورت تصویری نیز تنظیم شده اند که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم میتوانید لغاتی که به این روش تهیه شده اند را مشاهده کنید. 

کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )

خرید کدینگ لغات 504 نسخه تصویری و pdf

این مجموعه را میتوانید به صورت آنلاین سفارش داده و در ایمیل خود یا شبکه های مجازی از جمله واتساپ یا تلگرام دریافت کنید.

پیشنهاد ما برای انتخاب مجموعه های کدینگ لغات 504

از سال 90 تا کنون بنده حقیر با استفاده از این روش سعی کردم مسیر یادگیری را برای دسته ای از زبان آموزان آسان کنم که منتقدان و طرفدارنی هم بعد از چندین سال کار داشته ام. بنده به عنوان مدرس زبان انگلیسی با سابقه ی 12 ساله در تدریس روشهای مختلف آموزش برای استفاده از کدینگ لغات 504 پیشنهاد میکنم فقط :آن دسته از زبان اموزانی که شرایط زیر را دارند از این روش استفاده کنند

-1  آن دسته از افرادی که کنکورهای مختلف کاردانی و کارشناسی و آزمونهای مختلفی شامل آیلتس و تافل و جی آر ای... پیش رو دارند.

-2 افرادی که با این روش ارتباط برقرار میکنند.

-3 روحیه طنز داشته و با تصویرسازی ذهنی ارتباط مثبتی برقرار میکنند.

-4 زمان زیادی برای یادگیری لغات ندارند.


 

ویژگیهای کدینگ لغات 504 واژه نگارش استاد اسکندری

مجموعه ی طراحی شده شامل عکسهای گرافیکی برای یادگیری بیشتر و ماندگاری دائمی در ذهن زبان آموز ، فونتیک لغات برای متوجه شدن طرز تلفظ لغات، کمک گرفتن از لغات مترادف برای آسان سازی مسیر یادگیری و در نهایت قیمت مناسب و معقول با در نظر گرفتن شرایط بد اقتصادی می باشد. همیشه صرف هزینه زیاد برای یادگیری مطالب کار مناسبی نیست، پس سعی کنید تصمیم درست را برای انتخاب مجموعه با استاد مرتبط به عمل آورید.


این مجموعه رو بخرم یا نه؟

آیا نیاز به خرید لغات 504 به روش کدبندی یا تصویرسازی هست ؟ یا باید این مجموعه را رایگان دانلود کنیم! خیلی از وبسایتها برای بالا بردن بازدید کدینگ  لغات 504 این کتاب را داخل سایت خود قرار میدهند و یا اقدام به فروش آن میکنند بدون آن که ذره ای تخصص در آموزش لغات زبان انگلیسی داشته باشند!


 حتی وب سایتها وپیجهای بزرگ اینستاگرام با سو استفاده از این روش تونستند عده ی زیادی کاربر جذب کنند! و این مجموعه را با اسامی مختلف و برگزاری همایشهای مختلف با قیمتهای گزاف و غیر واقعی به کاربران بفروشند!

بعضا برخی از شاگردان بنده گفتند ما همایشهایی شرکت کردیم که برای این کتاب 900 هزار تومان هزینه پرداخت کردیم و در نهایت با یک سری کدواژه های بی ربط برای این کتاب روبرو شدیم!!

و اما توصیه من به شما زبان آموزان!

سال 90 که مبحث کدینگ را در سایت منتشر کردم طرفداران زیادی پیدا کرد که باعث شد این روش رفته رفته رونق بگیره و بسیاری از سایتها هم خودشون رو سرگرم این کار کنند!

قبل از خرید از وبسایتها و کانالها و پیجهای مختلف حتما نمونه های لغات 504 رو ازشون بخواهید و با توجه به قیمت اقدام به هزینه کنید چون خیلی از سایتها با استفاده از این روش کلاهبرداری میکنند

اگر تونستید با این مثالها ارتباط برقرار کنید اقدام به خرید کنید و سعی کنید نظراتتون رو بعد از تهیه جزوه با بقیه دوستان در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید

اگر هم با این روش موافق نیستید کلا بیخیال بشید و از روشهای دیگر حفظ لغات استفاده کنید!!

 


نتیجه گیری

ما همیشه به کاربر پیشنهاد میکنیم اول نمونه مثالهای کدینگ لغات 504  را مشاهده کند در صورتی که این روش برایش جالب بود سپس اقدام به خرید مجموعه لغات 504 ما در قالب طنز کند. شما نیز میتوانید با بررسی مثالها و تصاویر مربوطه ی ارائه شده تصمیم بگیرید و سپس با بررسی معایب و مزایا اقدام به تهیه جزوه یا شرکت در همایشها کنید! ولی با توجه به حرفهای گفته شده به هیچ عنوان به دام اساتیدی که از این روش سو استفاده می کنند نیفتید!

تحقیق کنید تحقیق کنید و در نهایت باز هم تحقیق کنید!

بعد از مشاهده مطالب و نمونه های لغات ارائه شده میتوانید با خیال راحت از لینک زیر اقدام به خرید این مجموعه کنید:

دوستان میتوانید با کلیک بر روی گزینه "پرداخت و دانلود "  جزوه کدینگ لغات 504  را بعد از پرداخت دانلود کنید ،در ضمن لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال میشود. 

فایل صوتی کلمات نیز به این پکیج اضافه شد ، دوستانی که به هر دلیل نتوانسته اند تا کنون فایل صوتی کلمات را داشته باشند میتوانند از قسمت "کتب زبان "  دانلود کنند. 

دوستانی که تمایل به پرداخت کارت به کارت و تحویل به صورت ایمیل دارند میتوانند به شماره کارت زیر مبلغ جزوه را کارت به کارت کرده و شماره کد رهگیری را به من ایمیل کنند تا سریعا فایل را ارسال کنم .

  • 15% 203,150 تومان
  • 239,000تومان
پرداخت و دانلود پرداخت


به اشتراک بگذارید :


ارسال نظر


نام:
ایمیل:

متن نظر:تعداد نظرات: 141


پیشنهاد ویژه

تماس

پشتیبانی پشتیبانی

s) - Google Analytics -->