کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت )

کدینگ لغات 504 


حفظ کلمات زبان انگلیسی از ابتدا همراه با مشکلاتی بوده که هنوز هم خیلی از زبان آموزان یادگیری  کلمات را یکی از سخت ترین کارها میدانند! روشهای گوناگونی برای حفظ لغات وجود دارد که در مقاله حفظ لغات انگلیسی به تشریح کامل آنها پرداخته ایم. 

و اما بحث داغ کدینگ 504 ! 

 منظور چیست؟!  

کدینگ و تصویرسازی لغات 504 یا نامهایی همچون کدبندی 504 و کدگذاری لغات 504 همگی جزئی از یک روش منسجم هستند که برای حفظ لغات بدون فراموشی استفاده میشود. 

اکنون به تشریح این روش میپردازیم :


این روش یکی از بهترین راههای یادگیری لغات هستش که چندین مزایا داره ، مقاله ی کامل کدینگ و تصویرسازی ذهنی لغات تمامی ابهامات شما رو نسبت به این روش برطرف میکنه! سعی کنید مقاله رو کامل بخونید و بعد اقدام به تهیه جزوات کدینگ و تصویرسازی کنید. 


خرید مجموعه کدینگ لغات 504 تصویری ؟ 

آیا نیاز به خرید لغات 504 به روش کدبندی یا تصویرسازی هست ؟ یا باید این مجموعه را رایگان دانلود کنیم! 

خیلی از وبسایتها برای بالا بردن بازدید کدینگ این کتاب را داخل سایت خود قرار میدهند و یا اقدام به فروش آن میکنند بدون آن که ذره ای تخصص در آموزش لغات زبان انگلیسی داشته باشند!

حتی وب سایتها وپیجهای بزرگ اینستاگرام با سو استفاده از این روش تونستند عده ی زیادی کاربر جذب کنند! و این مجموعه را با اسامی مختلف و برگزاری همایشهای مختلف با قیمتهای گزاف و غیر واقعی به کاربران بفروشند! 

بعضا برخی از شاگردان بنده گفتند ما همایشهایی شرکت کردیم که برای این کتاب 300 هزار تومان هزینه پرداخت کردیم و در نهایت با یک سری کدواژه های بی ربط برای این کتاب روبرو شدیم!! 

و اما توصیه من به شما زبان آموزان! 

سال 90 که مبحث کدینگ را در سایت منتشر کردم طرفداران زیادی پیدا کرد که باعث شد این روش رفته رفته رونق بگیره و بسیاری از سایتها هم خودشون رو سرگرم این کار کنند! 

قبل از خرید از وبسایتها و کانالها و پیجهای مختلف حتما نمونه های لغات 504 رو ازشون بخواهید و با توجه به قیمت اقدام به هزینه کنید چون خیلی از سایتها با استفاده از این روش کلاهبرداری میکنند

اگر تونستید با این مثالها ارتباط برقرار کنید اقدام به خرید کنید و سعی کنید نظراتتون رو بعد از تهیه جزوه با بقیه دوستان در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید
اگر هم با این روش موافق نیستید کلا بیخیال بشید و از روشهای دیگر حفظ لغات استفاده کنید!! 


کدبندی و تصویر سازی لغات 504 (آپدیت ) 


دوستان میتوانید با کلیک بر روی گزینه "پرداخت و دانلود "  جزوه را بعد از پرداخت دانلود کنید ،در ضمن لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال میشود. 

فایل صوتی کلمات نیز به این پکیج اضافه شد ، دوستانی که به هر دلیل نتوانسته اند تا کنون فایل صوتی کلمات را داشته باشند میتوانند از قسمت "کتب زبان "  دانلود کنند. 

دوستانی که تمایل به پرداخت کارت به کارت و تحویل به صورت ایمیل دارند میتوانند به شماره کارت زیر مبلغ جزوه را کارت به کارت کرده و شماره کد رهگیری را به من ایمیل کنند تا سریعا فایل را ارسال کنم .

مبلغ قابل پرداخت برای دانلود فایل جزوه : 25,000 تومان پرداخت و دانلود پرداخت


به اشتراک بگذارید :


ارسال نظر


نام:
ایمیل:

متن نظر:تعداد نظرات: 140


پیشنهاد ویژه

تماس

مشاوره رایگان مشاوره رایگان