کدینگ لغات زبان انگلیسی

مقاله کدینگ لغات

حتما با این موضوع برخورد داشته اید که به دنبال راهی سریع باشید تا بتوانید زبان یا کدینگ لغات را به صورت حرفه ای یاد بگیرید؛ یادگیری زبان نیاز به پیش زمینه های دارد تا از اصول پایه شروع کرده و به بالا آمد؛ برخی از افراد فکر می کنند بدون طی کردن این مراحل می توانند به یادگیری انواع کدینگ لغات دست یابند؛ به جرات می توان گفت در صورتی که اگر از اصول و قواعد خودش پیروی نکند امکان یادگیری آن میسر نخواهد بود.

 

یادگیری در کمترین زمان با کدینگ لغات

به یادگیری زبان در کمترین زمان ممکن فکر می کنید؟ اصلا راهی برای یادگیری زبان وجود دارد که بتوان مکالمه ای عالی و تسلط کامل بر روی آن داشت؟ در جواب باید گفت بله شما می توانید با انواع کدینگ فعال در عصر امروز پیش بروید و به خوبی انگلیسی صحبت کنید و بخوانید.

اما کدینگ فعال به چند دسته می تواند تقسیم شود؟ هر دسته شامل چه چیز های می باشد؟ در زیر به انواع آن اشاره شده است:

  1. کدینگ لغات 504
  2. کدینگ لغات 1100
  3. کدینگ لغات تافل
  4. کدینگ لغات کاپلان 
  5. کدینگ لغات GRE جی ار ای


هر کدام به نوبه خود دارای لغات بخصوص و روش های یادگیری فوق العاده ای می باشند که با تصویرسازی ذهنی لغات می توانید انگلیسی را فول شوید؛ شما می توانید با خرید کدینگ لغات به صورت روان و عالی صحبت کنید و از روی متون انگلیسی بخوانید و عبور کنید؛ توجه داشته باشید ایده آل ترین راه این است که شما از تمرین قافل نشوید و به صورت متعدد با خود تمرین های گفتاری و مکالمه ای را انجام دهید که بسیار به شما کمک خواهد کرد.

 

چه نکاتی در یادگیری موثر است؟

این که بدانید راهی که می روید درست است یا نه یکی از دغدغه های هر شخص به شمار می آید که قطعا با برخورد به یک گروه حرفه ای می توانید به تمرین هر چه بیشتر انواع کدینگ لغات بپردازید.

اما نکات کلیدی که در یادگیری به هر شخص توصیه می شود تا آن ها را رعایت کند به صورت زیر می باشد:

·       به انگلیسی فکر کنید.

·       تلفظتان را تقویت کنید.

·       به صحبت ها و الفاظ انگلیسی به خوبی گوش بدید.

·       زیاد بر روی گرامر تمرکز نکنید.

·       سعی کنید با صدای بلند بخوانید

·       جلوی آیینه یا با یک دوست تمرین کنید.

·       از اشتباه کردن نهراسید.

·       و ...

 

 

کدینگ لغات 504

به کدینگ لغات روش کد بندی لغات انگلیسی نیز گفته می شود؛ که به چند دسته مختلف از جمله کدینگ لغات 504 تقسیم می شود؛ این روش یکی از بهترین روش های تصویر سازی در یادگیری انگلیسی است که انسان را وادار به تصویر سازی می کند و یکی از کارآمدترین روش ها شناخته شده است که با آن لغات در ذهن تثبیت شده و فراموش نخواهند شد.

بدون شک وقتی یک کلمه انگلیسی را تلفظ می کنید و به تلفظ آن دقت می کنید ناخودآگاه از آن تلفظ تصویر های در ذهن شما شکل می گیرد که سبب می شود تا بهتر آن کلمه را درک کنید، روش کدینگ لغات 504 نیز از این قواعد پیروی می کند و با روش های خاص به یادگیری بیشتر شما کمک خواهد کرد؛ اما آیا تصویر سازی به همین راحتی است؟ در زیر به برخی از نکات آن اشاره کرده ایم:

·       سعی کنید حین تصویرسازی خود را مجسم کنید؛ حضور شما برای درک بیشتر بسیار موثر خواهد بود.

·       اگر تصویر سازی حالت طنز داشته باشد بهتر در ذهن شما هک خواهد شد.

·       شاید جالب باشه بدانید اگر تصورات غیر معقول باشه خیلی بهتر

·       تصاویر ثابتی را نسازید سعی کنید تصوراتی متحرک داشته باشید.

·       و ....

کدینگ لغات 1100

این پکیج نیز همان طور که از اسمش هویداست شامل 1100 کدینگ لغات می باشد که در 46 هفته با تمرین مداوم می توان به تسلط کامل آن ها دست یافت؛ مطالبی که در آن قرار دارد به صورت تفکیک شده است که کار را برای شما بسیار راحت کرده است.

تمامی لغات در آن با تلفظ به همراه ترجمه دقیق می باشد که شما در این 322 روز می توانید به مجموعی از کلمات به صورت حرفه ای تسلط پیدا کنید؛ خواندن و گوش دادن این لغات به صورت صوتی کمک شایانی به شما خواهد کرد که نباید از آن قافل شد.

 

کدینگ لغات تافل

کدینگ لغات تافل یکی از روش های تصویر سازی می باشد که از کاربردی ترین کتاب های شناخته شده تا به امروز می باشد و مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته است؛ که تجربه و بازخورد عالی از آن حاکی از رضایت و نتیجه بی نظیر در این راستا می باشد.

اگر می خواهید لغات کدینگ تافل رو توی دو روز خوانید حتما به این مورد توجه داشته باشید که خودتون رو خسته نکنید؛ سعی نکنید بعد از دو لغت به یادگیری ادامه بدید، به خودتون استراحت بدید تا لغاتی که تمرین کردید براتون جا بیفته؛ حتما از لغاتی استفاده کنید که بتونید اون رو ببینید و لمس کنید؛ مثل کتاب، گوشی، میز و یا هر چیز دیگری که در نزدیکی شماست.

 

خریدجزوه کدینگ لغات انگلیسی


اگر اقدام به خرید جزوه کدینگ لغات کرده اید باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا با مشکل مواجه نشوید؛ افراد سودجوی زیادی هستند که سعی دارند با قرار دادن چند لغت در کنار یکدیگر به صورت یک جلد کتاب سعی در فروش آن دارند تا از سود خوبی بهره مند شوند، متاسفانه از راه های بسیاری از جمله سایت ها و فضاهای مجازی اقدام به فروش می کنند؛ شما خریداران عزیز باید هوشیار باشید و قبل از هر خریدی از معتبر بودن جزوه کدینگ لغات و مرکز فروش اطمینان حاصل نمایید.

برای این که بتوانید به مرکز معتبری مراجعه کنید به شما سایت استاد حامد اسکندری را پیشنهاد می کنم که طی چندین سال سابقه درخشان توانسته اند نظر بسیاری از کاربران را با روش های فوق العاده حرفه ای خود جذب کنند؛ برای این که شما نمونه ای از کار او را ببینید می توانید به سایت فعال و معتبر او در این زمینه مراجعه کنید و پس از مشاهده و مقایسه اقدام به خریدی مفید و پر سود کنید؛ جزوه کدینگ ارائه شده توسط استاد اسکندری به همراه نکات بسیار ریز بیان شده است که در یادگیری هر چه بیشتر شما بسیار موثر است.

 

 


 خرید کدینگ تصویری لغات 504  به قیمت 25 هزار تومان

   کدینگ لغات زبان انگلیسی


خرید کدینگ تصویری لغات 1100  به قیمت 35 هزار تومان 
کدینگ لغات زبان انگلیسی


خرید کدینگ لغات اسنشال تافل با قیمت 20 هزار تومان 

کدینگ لغات زبان انگلیسیخرید کدینگ لغات کاپلان تافل با قیمت 15 هزار تومان 

کدینگ لغات زبان انگلیسیخرید کدینگ لغات GRE 800  به قیمت  35 هزار تومان 

کدینگ لغات زبان انگلیسی


 و اگر دنبال بیشترین تخفیف هستید مجموعه ی کامل کدینگ لغات را از لینک زیر تهیه کنید : 

خرید پکیج کامل کدینگ لغات شامل تمام کتابهای کدینگ با قیمت 100 هزار تومان

کدینگ لغات زبان انگلیسی
به اشتراک بگذارید :


ارسال نظر


نام:
ایمیل:

متن نظر:تعداد نظرات: 0


پیشنهاد ویژه

تماس

کلاس خصوصی کلاس خصوصی