آموزش زبان انگلیسی
 • دانلود رایگان کتاب 504 لغت ضروری

  دانلود رایگان لغات  کتاب 504 واژه ضروری

  این کتاب یکی از مهمترین کتابهای لغت  می باشد که این روزها تبدیل به منبع اصلی ازمونهای مختلف و کنکورها شده است برای دانلود رایگان این  کتاب ارزشمند به همراه ترجمه فارسی روی ادامه کلیک کنید.

    در ضمن یکی از بهترین راههای خواندن این کتاب مهم استفاده از روش کدینگ میباشد که  در قست مثالها میتوانید نمونه های آن را مشاهده کنید و در قسمت  خرید جزوه  میتوانید آن  را تهیه کنید و در کمترین زمان لغات را با ماندگاری طولانی به خاطر بسپارید.

  ادامه
 • دانلود رایگان کتاب 1100 لغت بارونز

  لغت بارونز از مهمترین کتابهای لغت در کنکورهای مختلف مخصوصا کنکور ارشد و دکترا میباشد که این کتاب بعد از لغات 504 منبع اصلی طراحان سوال میباشد حجم کتاب حدود 3 مگابایت میباشد برای دانلود رایگان این کتاب روی ادامه کلیک کنید.

   

  یکی از بهترین روشها برای خواندن این کتاب در یک هفته ، استفاده از روش کدینگ استاد اسکندری می باشد برای آشنایی بیشتر نمونه لغات کدینگ 1100 واژهمثالها را ببینید  

   

  ادامه
 • دانلود رایگان مجموعه 1400 لغت ضروری انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

   

  مجموعه 1400 لغت انگلیسی علاوه بر 504 لغت ضروری آکسفورد شامل لغات ضروری و کابردی مورد نیاز جهت امتحانات TOFEL  و IETSL میباشد. در این مجموعه حروف اضافه بعضی افعال همراه لغات آورده و معنی لغات به صورتی است که بتوان آنها را به همان شکل در جملات استفاده کرد. 

   

  جهت دانلود رایگان این مجموعه بی نظیر روی ادامه کلیک نمائید. 
  ادامه
 • لغات ضروری تافل با ترجمه فارسی(Essential words for the Tofel)

  کتاب تافل شامل لغات پرکاربرد و ضروری تافل براي داوطلبان کنکور سراسري کارشناسي ارشد و دکتري و داوطلبان آزمون TOEFL و IELTS و MCHE توصيه مي شود و به عنوان یکی از منابع اصلی لغت در زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد مطرح بوده است، که این کتاب با ترجمه ی فارسی تقدیم به شما دوستان عزیز میگردد.

   حجم این کتاب 10 مگابایت میباشد.

   

  جهت دانلود رایگان بر روی ادامه کلیک نمائید. 

  ادامه
 • دانلود رایگان کتاب 600 لغت ضروری TEOIC

  کتاب ضروری ترین لغات آزمون TEOIC با عنوان لاتین  600 Essential Words for the TOEIC Test محصولی از انتشارات بارونز می باشد و ۶۰۰ لغت مهم و ضروری برای کامل شدن دایره واژگان شما جهت شرکت در آزمون TEOIC را در اختیار شما قرار می دهد. کتاب ضروری ترین لغات آزمون TEOIC شامل ۵۰ درس می باشد که در انتهای هر ۵ درس نیز یک درس به عنوان مرور و بازبینی لغات قرار گرفته که لغات آن درس ها را یادآوری می کند و از لغات یادگرفته شده آزمون می گیرد. در پایان کتاب نیز کلید پاسخ سوالات و تمرینات کتاب و همچنین مجموع لغات کتاب به ترتیب حروف الفبا آمده است.

   

  جهت دانلود رایگان کتاب روی ادامه کلیک کنید. 

  ادامه
 • افعال ترکیبی در زبان انگلیسی

  در زبان عامیانه phrasal verbs بسیار رایج هستند، اما یادگیری آنها کمی دشوار است. این کتاب شامل تعداد زیادی از افعال ترکیبی معمول در زبان انگلیسی همراه با توضیح و مثال انگلیسی می باشد که یادگیری این افعال را برای شما آسان می کند.

   

   

  جهت دانلود رایگان این نمونه ی پر محتوا بر روی ادامه کلیک نمائید.

  ادامه
 • مهارت واژگان تافل

  این کتاب 4 بخش را برای راهنمایی در آزمون TOEFL در نظر گرفته است . در کتاب Master the TOEFL Vocabulary Skills ، ساختار واژگان تافل ،استراتژی های یادگیری کلمات جدید، آزمون هایی برای تعیین نقاط ضعف و قوت ، و در انتها 2 آزمون واژگان قرار دارد.

  برای  دانلود رایگان کتاب بر روی ادامه کلیک نمائید.

  ادامه
 • گسترش واژگان

  مجموعه Vocabulary Expansion کلمات مختلفی که هنگامیکه شما در حال نوشتن یا صحبت کردن در مورد سه موضوع مهم ارتباطات، احساسات و حرکات هستید می توانید از آنها استفاده کنید را به شما می دهد. هر بخش شامل یک کلمه به همراه پرکاربردترین مترادف آن است. همچنین دارای یادداشت هایی است که برخی از دستور های زبان و مجموع آن را نشان می دهد.

  برای  دانلود رایگان این مجموعه بر روی ادامه کلیک نمائید.

  ادامه
 • قواعد دستور زبان انگلیسی پروفسور گرامار

  در این مجموعه پروفسور گرامار 50 تا از قواعد پرکاربرد گرامر انگلیسی که برای دانش آموزان زبان انگلیسی مورد نیاز است را ارائه داده است. در این کتاب تمرین هایی برای بالا بردن سطح دانشجویان به کار برده شده است. کتاب Professor Grammar’s Rule Book بر اساس سری BBC بسیار محبوب استاد گرامار است.

  برای  دانلود رایگان این کتاب آموزشی بر روی ادامه کلیک نمائید.

  ادامه
 • فهرست واژگان پرکاربرد IELTS

  مجموعه IELTS High Score Vocabulary List پر کاربردترین لغات آیلتس و آزمون های آیلتس را در بر دارد، که متضاد و مترادف کلمات انگلیسی ، تمامی لغات ضروری با توضیحات صریح و روان در این کتاب قرار دارد. اگر شما به دنبال کسب نمره ی بالا در آزمون آیلتس هستید ، این کتاب لغات بهترین گزینه می باشد.

  برای  دانلود رایگان این مجموعه بر روی ادامه کلیک نمائید.

  ادامه
 • افعال ترکیبی پیشرفته ی انگلیسی

  کتاب Avancing Your Phrasal Verbs منبع لغات انگلیسی برای مدرسان و دانشجویان مبتدی و پیشرفته می باشد. این کتاب دارای لغات و افعال ترکیبی پیشرفته ی انگلیسی است که یادگیری Phrasal Verbs را برای شما آسان می کند.

  برای  دانلود رایگان بر روی ادامه کلیک نمائید.

  ادامه
 • دانلود رایگان کتاب تمرین واژگان برای مدیریت و تجارت

   کتاب واژگان برای  مدیریت و تجارت  از مهمترین و کاربردی ترین کتب برای کسانیست که می خواهند دانش خود را در زمینه ی مدیریت و کسب و کار ارتقا دهند.کتاب 182 صفحه دارد و حجم آن 1.04 مگابایت می باشد.
  برای  دانلود رایگان کتاب بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید

  ادامه
 • تمرین و پیشرفت در زبان انگلیسی : تمرین واژگان انگلیسی (مبتدی)

  این مجموعه شامل بالای 50 تمرین های واژگان برای دانش آموزان سطح ابتدایی می باشد. این تمارین ، جدول کلمات ، آزمون های انگلیسی ،جستجوی کلمات، تست های روانشناسی و شخصیت و معماها را دارا می باشند. کتاب English Practice and Progress: Vocabulary Activities برای تمرین و تثبیت نواحی کلیدی می باشد.

  برای  دانلود رایگان بر روی ادامه کلیک نمائید.

  ادامه
 • دانلود رایگان کتاب Skills Work

  کتاب Skills Work حاوی 40 درس می باشد که ضمن تقویت دایره ی واژگان زبان آموز تمرکز خاصی بر روی  تقویت مهارت چهارگانه ی انگلیسی ( صحبت کردن،خواندن ،نوشتاری و شنیداری) دارد. حجم کتاب در حدود 45 مگابایت و تعداد صفحات آن 82 می باشد.   
  جهت دانلود رایگان این کتاب ارزشمند بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.
  ادامه
 • Advanced Vocabulary and Idioms

  این کتاب برای دانش آموزانی که بر ساختار زبان انگلیسی تسلط دارند و به دنبال افزایش سطح واژگان و اصطلاحات انگلیسی هستند مناسب است. کتاب Advanced Vocabulary and Idioms دانش بیشتری از شیوه های خاص انگلیسی و آموزش لغات برای بالا بردن سطح دانش آموزان می دهد.

  برای  دانلود رایگان این مجموعه بر روی ادامه کلیک نمائید.

  ادامه
 • دانلود رایگان کتاب English for Banking & Finance 2

  کتاب English for Banking & Financeحاوی گرامر و واژگان تخصصی بسیار مهم و کاربردی در زمینه بانکداری و امور مالی می باشد که برای موفقیت کارمندان بانک و شرکت های متفاوت بسیار مفید است.حجم کتاب 5 مگابایت و تعدا صفحات آن 82 می باشد.
  برای دانلود بر روی ادامه مطلب کلیک نمائید.

  ادامه
 • دانلود رایگان کتاب Is That What You Mean

  کتاب Is That What You Mean با به تصویر کشیدن جملات اشتباه با استفاده از کاریکاتور های جالب سعی در برطرف کردن 50 اشتباه رایج بین لغات شبیه که اغلب در یادگیری زبان روی میدهد دارد.این کاریکاتورها دقیقا همان جمله ای که شما به اشتباه گفتید را به تصویر می کشند به طور مثال اشتباهات رایج در کاربرد واژه هایی مانند Bored و Boring و یا Check و Control.
  حجم کتاب 1 مگابایت و تعداد صفحات آن 64 می باشد،برای دانلود رایگان این کتاب جالب و مفید بر روی ادامه ی مطلب کلیک نمائید.


   

  ادامه
 • دانلود رایگان مجموعه Check Your Vocabulary Series

   این مجموعه شامل 6کتاب آموزشی میباشد که مجموعه لغات پرکاربرد در آزمون های را در بر دارد، با دانلود رایگان این مجموعه اگر خواهان شرکت در هرکدام از این آزمون ها هستید میتوانید با خواندن این مجموعه به راحتی لغات سخت و پرکاربرد این آزمون هارا بشناسید. حجم فایل : 8مگابایت IELTS, TOEIC, TOEFL-PET, FCE
  ادامه
 • دانلود رایگان کتاب عبارات فعلی Phrasal verbs from A to Z

   این کتاب شامل فعل های ترکیبی و دو قسمتی میباشد که در زبان انگلیسی کاربرد متداولی دارد.در این مجموعه شما فعل را همراه با معنی و یک مثال میبینید و وجود مثال در مقابل معنی فعل موجب میشود که معنی فعل برای همیشه در ذهن زبان آموز باقی بماند.دانلود این جزوه رایگان میباشد و حجم آن یک مگابایت است.
  ادامه
 • دانلود رایگان کتاب Phrasal Verbs Workbook Collins Cobuild

  تنظیم شده است علاوه بر فعل ها حاوی تمرینات متعددی است که با پرداختن به آنها به راحتی میتوانید این افعال ترکیبی را یاد بگیرید. دانلود این کتاب رایگان است و حجم فایل 7 مگابایت است...Collins COBUILD Phrasal Verbs این کتاب شامل 150 فعل ترکیبی میباشد که بر اساس دیکشنری

  ادامه
 • صفحه 1 2 3

پیشنهاد ویژه

ما را محبوب کنید