کتب زبان
 • دانلود رایگان کتاب 504 لغت ضروری

  کدینگ لغات 504 

  کتاب 504 واژه یکی از مهمترین کتابهای لغت می باشد که این روزها تبدیل به منبع اصلی ازمونهای مختلف و کنکورها شده است برای دانلود رایگان این  کتاب ارزشمند به همراه ترجمه فارسی روی دانلود کلیک کنید.

    در ضمن یکی از بهترین راههای خواندن این کتاب مهم استفاده از روش کدینگ لغات میباشد که  در قست مثالها میتوانید نمونه های آن را مشاهده کنید و در قسمت  خرید جزوه  میتوانید آن  را تهیه کنید و در کمترین زمان لغات را با ماندگاری طولانی به خاطر بسپارید.


  همچنین میتوانید برای یادگیری آنلاین از لینک زیر( تلفظ + ترجمه+ دروس تفکیک شده ) اقدام کنید: 

  آموزش لغات 504 

  دانلود رایگان
 • دانلود رایگان کتاب 1100 لغت بارونز

  کدینگ لغات 1100

  با چه روشی لغات 1100  رو در عرض یک هفته بخونم ؟! کلیک کنید


  لغات 1100 بارونز از مهمترین کتابهای لغت در کنکورهای مختلف مخصوصا کنکور ارشد و دکترا میباشد که این کتاب بعد از لغات 504 منبع اصلی طراحان سوال میباشد حجم کتاب حدود 3 مگابایت میباشد برای دانلود رایگان این کتاب روی دانلود کلیک کنید.


   همچنین میتوانید لغات 1100 را به همراه ترجمه و فایل صوتی در این قسمت به صورت آنلاین کار کنید.


  یکی از بهترین روشها برای خواندن این کتاب در یک هفته ، استفاده از روش کدینگ استاد اسکندری می باشد برای آشنایی بیشتر نمونه لغات کدینگ 1100 واژه مثالها را ببینید  

     دانلود رایگان
 • مجموعه 1400 لغت ضروری انگلیسی به همراه ترجمه فارسی

   مجموعه 1400 لغت ضروری انگلیسی

  مجموعه 1400 لغت انگلیسی علاوه بر 504 لغت ضروری آکسفورد شامل لغات ضروری و کابردی مورد نیاز جهت امتحانات TOFEL  و IETSL میباشد. در این مجموعه حروف اضافه بعضی افعال همراه لغات آورده و معنی لغات به صورتی است که بتوان آنها را به همان شکل در جملات استفاده کرد. 

   

  جهت دانلود رایگان این مجموعه بی نظیر روی ادامه کلیک نمائید. 

  دانلود رایگان
 • لغات ضروری تافل با ترجمه فارسی(Essential words for the Tofel)

  کدینگ لغات اسنشیال تافل 

  کتاب تافل شامل لغات پرکاربرد و ضروری تافل براي داوطلبان کنکور سراسري کارشناسي ارشد و دکتري و داوطلبان آزمون TOEFL و IELTS و MCHE توصيه مي شود و به عنوان یکی از منابع اصلی لغت در زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد مطرح بوده است، که این کتاب با ترجمه ی فارسی تقدیم به شما دوستان عزیز میگردد. برای مشاهده ی نمونه کدینگ لغات تافل کلیک کنید 

   حجم این کتاب 10 مگابایت میباشد.

   

  جهت دانلود رایگان کلیک نمائید. 

  دانلود رایگان
 • دانلود رایگان کتاب 600 لغت ضروری TEOIC

  کتاب 600 لغت ضروری TEOIC

  کتاب ضروری ترین لغات آزمون TEOIC با عنوان لاتین  600 Essential Words for the TOEIC Test محصولی از انتشارات بارونز می باشد و ۶۰۰ لغت مهم و ضروری برای کامل شدن دایره واژگان شما جهت شرکت در آزمون TEOIC را در اختیار شما قرار می دهد. کتاب ضروری ترین لغات آزمون TEOIC شامل ۵۰ درس می باشد که در انتهای هر ۵ درس نیز یک درس به عنوان مرور و بازبینی لغات قرار گرفته که لغات آن درس ها را یادآوری می کند و از لغات یادگرفته شده آزمون می گیرد. در پایان کتاب نیز کلید پاسخ سوالات و تمرینات کتاب و همچنین مجموع لغات کتاب به ترتیب حروف الفبا آمده است.

   

  جهت دانلود رایگان کتاب روی ادامه کلیک کنید. 

  دانلود رایگان
 • افعال دو کلمه ای در زبان انگلیسی

  افعال دو کلمه ای 

  در زبان عامیانه phrasal verbs بسیار رایج هستند، اما یادگیری آنها کمی دشوار است. این کتاب شامل تعداد زیادی از افعال ترکیبی معمول در زبان انگلیسی همراه با توضیح و مثال انگلیسی می باشد که یادگیری این افعال را برای شما آسان می کند.

   


  همچنین میتوانید مقاله ی عالی درباره افعال دو کلمه ای - دو قسمتی را نیز مطالعه کنید.

  دانلود رایگان
 • مهارت واژگان تافل

  این کتاب 4 بخش را برای راهنمایی در آزمون TOEFL در نظر گرفته است . در کتاب Master the TOEFL Vocabulary Skills ، ساختار واژگان تافل ،استراتژی های یادگیری کلمات جدید، آزمون هایی برای تعیین نقاط ضعف و قوت ، و در انتها 2 آزمون واژگان قرار دارد.

  برای  دانلود رایگان کتاب بر روی ادامه کلیک نمائید.

  دانلود رایگان
 • گسترش واژگان

  مجموعه Vocabulary Expansion کلمات مختلفی که هنگامیکه شما در حال نوشتن یا صحبت کردن در مورد سه موضوع مهم ارتباطات، احساسات و حرکات هستید می توانید از آنها استفاده کنید را به شما می دهد. هر بخش شامل یک کلمه به همراه پرکاربردترین مترادف آن است. همچنین دارای یادداشت هایی است که برخی از دستور های زبان و مجموع آن را نشان می دهد.

  برای  دانلود رایگان این مجموعه بر روی ادامه کلیک نمائید.

  دانلود رایگان
 • قواعد دستور زبان انگلیسی پروفسور گرامار

  قواعد دستور زبان انگلیسی پروفسور گرامار

  در این مجموعه پروفسور گرامار 50 تا از قواعد پرکاربرد گرامر انگلیسی که برای دانش آموزان زبان انگلیسی مورد نیاز است را ارائه داده است. در این کتاب تمرین هایی برای بالا بردن سطح دانشجویان به کار برده شده است. کتاب Professor Grammar’s Rule Book بر اساس سری BBC بسیار محبوب استاد گرامار است.

  برای  دانلود رایگان این کتاب آموزشی بر روی ادامه کلیک نمائید.

  دانلود رایگان
 • فهرست واژگان پرکاربرد IELTS

  مجموعه IELTS High Score Vocabulary List پر کاربردترین لغات آیلتس و آزمون های آیلتس را در بر دارد، که متضاد و مترادف کلمات انگلیسی ، تمامی لغات ضروری با توضیحات صریح و روان در این کتاب قرار دارد. اگر شما به دنبال کسب نمره ی بالا در آزمون آیلتس هستید ، این کتاب لغات بهترین گزینه می باشد.

  برای  دانلود رایگان این مجموعه بر روی ادامه کلیک نمائید.

  دانلود رایگان
 • افعال ترکیبی پیشرفته ی انگلیسی

  کتاب Avancing Your Phrasal Verbs منبع لغات انگلیسی برای مدرسان و دانشجویان مبتدی و پیشرفته می باشد. این کتاب دارای لغات و افعال ترکیبی پیشرفته ی انگلیسی است که یادگیری Phrasal Verbs را برای شما آسان می کند.

  برای  دانلود رایگان بر روی ادامه کلیک نمائید.

  دانلود رایگان
 • دانلود رایگان کتاب تمرین واژگان برای مدیریت و تجارت

   کتاب واژگان برای  مدیریت و تجارت  از مهمترین و کاربردی ترین کتب برای کسانیست که می خواهند دانش خود را در زمینه ی مدیریت و کسب و کار ارتقا دهند.کتاب 182 صفحه دارد و حجم آن 1.04 مگابایت می باشد.
  برای  دانلود رایگان کتاب بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید

  دانلود رایگان
 • تمرین و پیشرفت در زبان انگلیسی : تمرین واژگان انگلیسی (مبتدی)

  این مجموعه شامل بالای 50 تمرین های واژگان برای دانش آموزان سطح ابتدایی می باشد. این تمارین ، جدول کلمات ، آزمون های انگلیسی ،جستجوی کلمات، تست های روانشناسی و شخصیت و معماها را دارا می باشند. کتاب English Practice and Progress: Vocabulary Activities برای تمرین و تثبیت نواحی کلیدی می باشد.

  برای  دانلود رایگان بر روی ادامه کلیک نمائید.

  دانلود رایگان
 • دانلود رایگان کتاب Skills Work

  کتاب Skills Work حاوی 40 درس می باشد که ضمن تقویت دایره ی واژگان زبان آموز تمرکز خاصی بر روی  تقویت مهارت چهارگانه ی انگلیسی ( صحبت کردن،خواندن ،نوشتاری و شنیداری) دارد. حجم کتاب در حدود 45 مگابایت و تعداد صفحات آن 82 می باشد.   
  جهت دانلود رایگان این کتاب ارزشمند بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.
  دانلود رایگان
 • Advanced Vocabulary and Idioms

  این کتاب برای دانش آموزانی که بر ساختار زبان انگلیسی تسلط دارند و به دنبال افزایش سطح واژگان و اصطلاحات انگلیسی هستند مناسب است. کتاب Advanced Vocabulary and Idioms دانش بیشتری از شیوه های خاص انگلیسی و آموزش لغات برای بالا بردن سطح دانش آموزان می دهد.

  برای  دانلود رایگان این مجموعه بر روی ادامه کلیک نمائید.

  دانلود رایگان
 • دانلود رایگان کتاب Is That What You Mean

  کتاب Is That What You Mean با به تصویر کشیدن جملات اشتباه با استفاده از کاریکاتور های جالب سعی در برطرف کردن 50 اشتباه رایج بین لغات شبیه که اغلب در یادگیری زبان روی میدهد دارد.این کاریکاتورها دقیقا همان جمله ای که شما به اشتباه گفتید را به تصویر می کشند به طور مثال اشتباهات رایج در کاربرد واژه هایی مانند Bored و Boring و یا Check و Control.
  حجم کتاب 1 مگابایت و تعداد صفحات آن 64 می باشد،برای دانلود رایگان این کتاب جالب و مفید بر روی ادامه ی مطلب کلیک نمائید.


   

  دانلود رایگان
 • دانلود رایگان مجموعه Check Your Vocabulary Series

   این مجموعه شامل 6کتاب آموزشی میباشد که مجموعه لغات پرکاربرد در آزمون های را در بر دارد، با دانلود رایگان این مجموعه اگر خواهان شرکت در هرکدام از این آزمون ها هستید میتوانید با خواندن این مجموعه به راحتی لغات سخت و پرکاربرد این آزمون هارا بشناسید. حجم فایل : 8مگابایت IELTS, TOEIC, TOEFL-PET, FCE
  دانلود رایگان
 • دانلود رایگان کتاب عبارات فعلی Phrasal verbs from A to Z

   این کتاب شامل فعل های ترکیبی و دو قسمتی میباشد که در زبان انگلیسی کاربرد متداولی دارد.در این مجموعه شما فعل را همراه با معنی و یک مثال میبینید و وجود مثال در مقابل معنی فعل موجب میشود که معنی فعل برای همیشه در ذهن زبان آموز باقی بماند.دانلود این جزوه رایگان میباشد و حجم آن یک مگابایت است.
  دانلود رایگان
 • دانلود رایگان کتاب Phrasal Verbs Workbook Collins Cobuild

  دانلود رایگان کتاب Phrasal Verbs Workbook Collins Cobuild  


  تنظیم شده است علاوه بر فعل ها حاوی تمرینات متعددی است که با پرداختن به آنها به راحتی میتوانید این افعال ترکیبی را یاد بگیرید. دانلود این کتاب رایگان است و حجم فایل 7 مگابایت است...Collins COBUILD Phrasal Verbs این کتاب شامل 150 فعل ترکیبی میباشد که بر اساس دیکشنری

  دانلود رایگان
 • دانلودرایگان کتاب Voracious Vocabulary 5th Grade

   داشتن دامنه لغات وسیع برای یک زبان آموز یک نردبان ترقی میباشد. این کتاب به کودکان زبان آموزتان لغات جدید و پرکاربردی را آموزش میدهد که با یادگیری آنها به سادگی میتوانند حتی مهارت ریدینگ و رایتینگ خود را نیز بهتر نمایند. دانلود این کتاب رایگان است و حجم آن 1/5مگابایت میباشد.

  دانلود رایگان
 • صفحه 1 2 3

پیشنهاد ویژه

ما را محبوب کنید