کلاس خصوصی زبان انگلیسی

  مزایای دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی و آموزش در منزل

  کلاسهای تدریس خصوصی آموزش زبان انگلیسی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه و در کل کلاسهای عمومی مزایای زیادی دارد. همانطور که می دانید در کلاسهای مدرسه و دانشگاه و کلاسهای زبان معمولا از 8 تا 40 نفر در یک کلاس حضور دارند و به دلیل تراکم بالای کلاس و بعضا عدم توانایی مدرس و استاد در کنترل کلاس زبان، مطالب خیلی خوب ارائه نمی شود. بعضا دانشجویان یا زبان اموزان یک ربع زودتر در کلاس حاضر می شوند تا بتوانند در ردیف های جلو جایی برای خودشان پیدا کنند. در کلاسهای تدریس خصوصی معمولا یک یا دو نفر در کلاس حاضر هستند و این تعداد کم شاگرد در کلاس خودش یک مزیت عالی به شمار می آید. در این کلاسها هم مطالب به صورت واضح ارائه می شود و هم زبان آموز می تواند هر سوالی که داشته باشد را بپرسد.
  کلاسهای تدریس خصوصی زبان در منزل برگزار می گردد و جو راحت تری دارد. در این کلاسها یادگیری بهتر، عمیق تر و در زمان کمتری صورت می گیرد. در کلاسهای تدریس خصوصی مدرسی که قرار است تدریس کند، تعداد جلسات کلاسهای تدریس خصوصی، زمان و مکان برگزاری کلاس و ... توسط خود شاگرد و یا والدین ایشان تعیین می گردد و بنابراین این کلاسها بیشترین بازدهی را می تواند داشته باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی سطح کلاس با توجه به میزان اطلاعات شاگرد تعیین شده و اگر ایشان در درس ضعیف باشد می توان به صورت پایه ای تر درس را ارائه نمود و بنابراین یادگیری به صورت قطع بهتر اتفاق می افتد.

  هزینه و نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج و تهران

  همانند سایر دروس آموزشی، قیمت کلاس های خصوصی انگلیسی در خانه، می تواند بسته به تعدادی از عوامل مختلف، تغییر کند.هنگامی که به دنبال یک معلم خصوصی زبان انگلیسی می گردید، باید پیش خود تحلیل کنید که چرا قیمت ها بین اساتید، متفاوت است. دلیلش چیست؟ تفاوتشان در چیست؟
  عوامل بسیاری وجود دارد که می تواند هزینه این کلاس ها و آموزش خصوصی را تحت تاثیر قرار دهد. مثل فاصله مکانی، هزینه های ایاب و ذهاب، سطح تدریس، کیفیت کار و اعتبار استاد و… ولی به طور میانگین هزینه تدریس از 200 هزار تومان شروع می شود برای مشخص شدن هزینه ی دقیق از شما تعیین سطح گرفته می شود و بسته به سطح شما و محل تدریس قیمت تعیین میگردد، برای اطلاع دقیق در واتساپ پیام دهید.

  منابع آموزشی در دوره ی معلم خصوصی زبان انگلیسی

  تقویت گرامر

  برای تقویت گرامر از کتابهای معتبر Grammar in use  استفاده می شود و با توجه به سطح زبان آموز و با روشهای جذاب و طنز گرامر در قالب مکالمه و بدون هیچ فرمولی به زبان آموز آموزش داده می شود. 

  تقویت مکالمه

  جهت بالا بردن توانایی زبان آموز در برقراری ارتباط به زبان بین المللی ضروری ست که از بهترین کتب و منابع آموزشی استفاده شود ما برای این منظور از کتب Speak now به صورت خصوصی سازی شده و آموزش جذاب بهره بردیم که ازین جهت زبان آموز کمبودی حس نکند. 

  تقویت لیسنینگ

  مهارت شنیداری زبان انگلیسی از مهمترین قسمتهاست که باید توجه ویژه ای به آن داشت همانند کودک که از ابتدا با شنیدن حروف و کلمات شروع به ادای جملات میکند ما نیز در قدم اول مهمترین مهارت را به زبان آموز به صورت اصولی اموزش میدهیم برای این تکنیک ما از کتابهای Tactics for listening  استفاده می کنیم. 

  بالا بردن دایره لغات 

  اهمیت یادگیری لغات زبان انگلیسی این روزها بر کسی پوشیده نیست این قسمت یکی از مهمترین مراحل آموزش هر زبانی به حساب می اید که ما با تکنیکهای جذاب و طنز و به کارگیری مهارت کدینگ و تصویرسازی ذهنی این مشکل بزرگ زبان آموزان را حل کرده و برای این منظور از منبع معتبری همچون 
   Oxford word skills کمک گرفته ایم. 

  تقویت ریدینگ و رایتینگ 

  این مهارتها نیز از اصولی ترین مبانی آموزش هر زبانی به حساب می اید که از ابتدا به صورت تخصصی و با به کارگیری بهترین و موثرترین منابع موجود به زبان آموزان آموزش داده می شود. 

  انگلیسی برای سفر

  خیلی از زبان آموزان به دنبال سفر و مهاجرت به کشوری انگلیسی زبان هستند که ازین مهم نیز غافل نشده ایم و منابع اختصاصی و ضروری برای آنها نیز تعیین نموده ایم ازین جهت این داوطلبان با خیالی اسوده میتوانند به مطالعه ی مهمترین مسائل مربوط به مسافرت خود به صورت کاملا اختصاصی بپردازند.

  متد تدریس خصوصی زبان انگلیسی

  از نظر من مهمترین بخش این مقاله به نحوه ی آموزش استاد بستگی دارد ارتباط موثر و کارامد معلم خصوصی زبان انگلیسی با شاگرد میتواند زبان اموز را به هدفی مشخص و روشن جهت یادگیری زبان انگلیسی سوق دهد که ازین لحاظ نیز ما با ارائه ی جذاب و طنز مطالب زبان اموز را در جهت رساندن به اهدافش یاری می نماییم، نحوه ی تدریس تماما به شرایط زبان اموز بستگی دارد فرضا اگر زبان اموزی قصد سفر داشته باشد تمامی منابع به صورت مکالمه محور کار می شود. 
  دوره مکالمه محض تضمینی به صورت خصوصی در منزل یا محل کار
  این دوره ها مناسب افرادی ست که نیاز دارند هر چه سریعتر به مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند:

  آموزش زبان انگلیسی توسط فیلم و سریال

  قسمت جذاب هر آموزشی به صورت تصویری و بصری می باشد در دنیایی که زبان بین المللی انگلیسی در همه جا دیده می شود نباید از این نوع آموزش غافل بود زیرا یادگیری خیلی از افراد به صورت Visual یا همان تصویری می باشد و ازین طریق میتوان سرعت آموزش را بالا برد، در کلاسهای خصوصی با توجه به سطح زبان اموز به معرفی فیلم و سریال های انگلیسی پرداخته میشود و پشتیبانی و همراهی به صورت دائم  می باشد. 

  محل تدریس

  تدریس به صورت حضوری در تهران و کرج می باشد ازین جهت زبان اموزانی که در تهران و کرج تشریف دارند میتوانند درخواست تدریس کنند. 

  سوابق تدریس

  از سال 83 به طور مستمر در امر یادگیری در آموزشگاهها و آموزشکده های مختلفی سابقه ی تدریس و همکاری داشته ام و از سال 89 تا کنون با نیز در امر اموزش به صورت آنلاین در وبسایتها و شبکه های مجازی فعال هستم و در این مدت زبان اموزان کثیری از شیوه تدریس بهره برده و به اهداف علمی دانشگاهی تجاری و ... رسیده اند. 

  برخی از سوابق اجرایی تدریسی 

  تدریس در هلدینگ به پخش
  تدریس در رضوان
  تدریس در اطلس
  تدریس در شهید نواب صفوی
  تدریس در آیت اله صدر
  تدریس در هلدینگ شرکت تجهیزات سدید
  تدریس در هلدینگ به تک
  تدریس در هلدینگ اسوه
  تدریس در مدرسه غیر انتفاعی باقرالعلوم
  تدریس در جهاد دانشگاهی علامه طباطبایی
  و .... 

  اهداف کلاس خصوصی

  کلاسهای خصوصی ما نیز همانند سایر کلاسها دارای اهدافی ست که کاملا منطبق بر خواسته های زبان اموز می باشد ولی به طور کل میتوان این اهداف را به صورت زیر بیان نمود:
  برقراری ارتباط در وحله اول 
  تقویت مهارت لیسنینگ (مهمترین مهارت از نظر من)
  آموزش مکالمه تضمینی به صورت تعاملی
  آموزش تمامی نکات گرامری از صفر تا صد
  تمرینات ویژه و اختصاصی جهت بهبود مهارتهای زبان اموز
  یادگیری لغات زبان انگلیسی با روشی مفرح و طنز
  تقویت مهارتهای زبان انگلیسی به صورت کامل
  استفاده از زبان انگلیسی در زندگی روزمره 
  بکارگیری زبان انگلیسی جهت بالا بردن سطح زبان اموز برای استفاده تخصصی در رشته ی مربوطه 
  توانایی کسب نمره عالی در آزمونهای بین المللی
  و در نهایت لذت به ثمر نشستن رویای یادگیری زبان انگلیسی با روشهای نوین جزو اهداف ما است به طوری که شما را هرچه زودتر به سطح قابل قبولی از زبان انگلیسی برسانیم. در حقیقت هدف ما را شما مشخص می کنید. کلاس های ما می توانند همه جوانب یادگیری زبان را داشته باشند و شما می توانید نتیجه ای که به دنبال آن می گردید را مشخص کنید.

  چرا باید با شما کلاس خصوصی بردارم؟ 

  مهمترین عامل نحوه تدریس می باشد، ما بر این عقیده هستیم که اگر اموزش اصولی ارائه شود یادگیری به اسانترین روش صورت میگیرد، سبک ابداعی استاد اسکندری و نحوه ی تعامل با زبان اموز از بارزترین ویژگیهای آموزشی می باشد، مغز انسان اطلاعات را به صورت  information chunks تفکیک کرده و می اموزد،  ازین تکنیک و روشهای تداعی و تصویرسازی در کلاسهای خصوصی استفاده می کنیم تا زبان آموز به بهترین نحو بتواند زبان دوم را یاد بگیرد، همچنین تمرینات و پیگیریهای مدام به صورت 24/7 و رفع اشکال از طریق شبکه های مجازی می باشد،نکته ی بعدی سابقه فعالیت و تجربه ی چندین و چند ساله در امر اموزش زبان انگلیسی می باشد،  نکته دیگر منوط به سبک آموزش است که با فروش بالغ بر 15 هزار تیراژ از کتابهای آموزش زبان در مهارت های مختلف که به نوبه ی خود از پرفروشترینها به حساب می آید. 


  مزایای کلاس خصوصی زبان انگلیسی


  در تدریس توسط معلم خصوصی زبان انگلیسی، شما میتوانید با استفاده از منابع آموزشی به روز، هر چهار مهارت زبانی لغات زبان انگلیسی، مکالمه ی زبان انگلیسی و گرامر زبان انگلیسی خود  را تقویت کنید.

  کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی به دو صورت آنلاین یا حضوری برگزار میشوند. در تدریس خصوصی زبان انگلیسی بصورت حضوری شما میتوانید بصورت کاملا برنامه ریزی شده از حضور مدرس بهره ببرید. بدین ترتیب شما از به هدر رفتن وقت خود در مسیر رفت و برگشت به آموزشگاه جلوگیری میکنید.

  در تدریس خصوصی زبان انگلیسی شما میتوانید بر حسب سلیقه ی خود، مدرس آقا یا خانم انتخاب نمایید.

  تدریس توسط معلم خصوصی زبان انگلیسی در مقایسه با کلاس های گروهی یک سری ویژگی های مثبتی دارد. در کلاس های عمومی و گروهی معمولا زبان آموزان از لحاظ سطح علمی به دو دسته ی قوی و ضعیف تقسیم می شوند، و این باعث میشود زبان آموزان نسبتا ضعیف نتوانند از کلاس بهره ی صد در صدی ببرند. اما در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی این قبیل مشکلات  وجود نداند.

  در تدریس خصوصی زبان انگلیسی مدرس روی یک زبان آموز تمرکز میکند وتدریس آرام آرام و برحسب نیاز زبان آموز انجام میگیرد.

  تدریس خصوصی زبان برای کسانیکه میخواهند زبان انگلیسی را در مدت کوتاهی یاد بگیرند بسیار مناسب است. 

  تدریس خصوصی انگلیسی برای کسانیکه میخواهند در آزمون های تافل و آیلتس شرکت نمایند بسیار مفید است.

  نکته ی قابل توجه این است که هزینه ی این کلاس ها در مقایسه با کلاس های گروهی کمی بیشتر است اما  با با توجه به مزیت های زیاد این کلاس ها، میبینیم هزینه ی ثبت نام در این کلاس ها معقول است.


  کلاسهای خصوصی آنلاین در اسکایپ به صورت تماس صوتی 


  به دلیل شیوع کرونا خیلی از داوطلبان و زبان آموزان متقاضی شرکت در کلاسهای آنلاین هستند که ما هم با توجه به این شرایط امکان استفاده از کلاسهای آنلاین خصوصی را فراهم کرده ایم مدت زمان کلاسها 1 ساعت و ربع می باشد ، به صورت تماس صوتی از طریق شبکه هایی مثل واتسپ ، تلگرام، اسکایپ و یا هر پلتفرمی که زبان آموز انتخاب کند کلاس برگزار می شود.هزینه ی کلاسهای آنلاین با توجه به سطح کاربر تعیین می شود از این جهت برای تعیین سطح از طریق تلگرام با شماره 09122607690 و یا آیدی @novinzaban مکاتبه کنید. 


  به اشتراک بگذارید :

  پیشنهاد ویژه

  تماس

  پشتیبانی پشتیبانی

  s) - Google Analytics -->