آموزش زبان انگلیسی از طریق اخبار سطح مبتدی


آموزش زبان از طریق تحلیل خبرهای انگلیسی


اگر در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید، راه های مختلفی وجود دارد که می توانید به حمایت از درس ها و دوره های انگلیسی خود کمک کنید. تماشای فیلم به زبان انگلیسی می تواند بسیار مفید و راهی عالی برای آزمایش خود و آگاهی از لهجه های مختلف باشد. موسیقی نیز می تواند بسیار مفید باشد. تلاش برای یادگیری لغات و تمرین انگلیسی با آواز خواندن هم راه خوبی است، اما یک راه دیگر وجود دارد که می توانید از رسانه برای کمک به خود استفاده کنید و آن هم مطالعه اخبار به زبان انگلیسی است. در واقع دلایل زیادی وجود دارد که یادگیری اخبار انگلیسی  می تواند مفید باشد، برخی از مهمترین دلایل یادگیری زبان انگلیسی از طریق اخبار به شرح زیر می باشد: 


دلیل 1 برای یادگیری زبان از طریق اخبار 

اخبار یک راه عالی برای خواندن مطالب جالبی است که به زبان انگلیسی شما کمک می کند. خواندن عبارات دوره ها و کتاب ها می تواند مفید باشد، اما همچنین می تواند کاملا خسته کننده باشد. به‌روز ماندن از اخبار جهان (به زبان انگلیسی) به شما کمک می‌کند تا زمانی که در حال یادگیری هستید ذهنتان را درگیر کنید.


دلیل 2 برای یادگیری زبان از طریق اخبار

اخبار انگلیسی یک مورد خوبی برای صحبت کردن است و تمرین مکالمه انگلیسی با آن عالی ست. یک موضوع خبری خوب می تواند برای افرادی که انگلیسی را یاد می گیرند تا با هم به زبان انگلیسی صحبت کنند، فوق العاده باشد. اگر در یک کشور انگلیسی زبان زندگی می‌کنید یا با افراد انگلیسی زبان کار می‌کنید، موضوع خبری راهی عالی برای شروع مکالمه و تمرین در آن است.


دلیل 3 برای یادگیری زبان از طریق اخبار

دانستن آنچه در جهان می گذرد بسیار مهم است. همچنین بسیار مفید است که از اخباری که بر کشوری که ممکن است در آن کار می کنید یا در آن تحصیل می کنید آگاه باشید. این می تواند به شما کمک کند با دوستان صحبت کنید، فرهنگ های مختلف را درک کنید و همچنین اگر برای مصاحبه شغلی به زبان انگلیسی می روید بسیار مفید است. توانایی بحث در مورد برخی از اخبار مهم به زبان انگلیسی واقعاً می تواند تأثیر بسیار خوبی در مصاحبه ایجاد کند.


دلیل 4 برای یادگیری زبان از طریق اخبار

متخصصان یادگیری زبان انگلیسی همگی موافقند که اخبار انگلیسی راهی عالی برای یادگیری و درک عبارات و اصطلاحات واقعی و معتبر است. اخبار منبعی عالی برای شنیدن نحوه صحبت افراد بومی و منبعی غنی برای یادگیری برخی از تفاوت ها و مهارت های زبانی مهمی است که ممکن است با استفاده از روش های سنتی تر یاد نگیرید.

 

همیشه آسان نیست:

اگرچه اخبار بسیار مفید و راهی عالی برای یادگیری و تمرین زبان انگلیسی است، اما می دانیم که همیشه آسان نیست. بسیاری از وب سایت های خبری دارای مقالات بزرگ با 1000 کلمه هستند و کار کردن با این موضوع به عنوان یک زبان آموز انگلیسی می تواند بسیار سخت باشد. اگر مردم خیلی سریع صحبت کنند، حتی تماشای ویدیوهای اخبار نیز می تواند پیچیده باشد. اما ارزش تلاش را دارد و بسیاری از خبرگزاری‌های مختلف وجود دارند که مقالات کوچک‌تری دارند که درک آن آسان‌تر است.


موارد مهمی که شما باید به عنوان یک زبان آموز به خاطر بسپارید :


  1. تا جایی که می توانید اخبار را بخوانید اما مطمئن شوید که برای درک آن زمان صرف می کنید.
  2. لیستی از کلماتی که متوجه نمی شوید تهیه کنید، آنها را جستجو کنید، آنها را یاد بگیرید و سپس مقاله خبری انگلیسی را دوباره بخوانید.
  3. دوست یا شخصی را در محل کار پیدا کنید که در مورد مقاله خبری با شما صحبت کند. حتی می توانید مقاله را به صورت آنلاین برای یک دوست بفرستید و یک تماس ویدیویی یا تلفنی داشته باشید تا در مورد آن به زبان انگلیسی صحبت یا تمرین کنید.
  4. موضوعاتی را که برایتان جالب است یا بسیار مهم هستند انتخاب کنید. تلاش برای یادگیری از چیزهایی که به نظرتان کسل کننده است به اندازه چیزی که به آن علاقه دارید مفید یا آسان نخواهد بود.