کدینگ لغات 504 - کدینگ لغات 1100- کدینگ تافل - GRE

کتاب 504


یادگیری لغات ضروری انگلیسی با کتاب لغات 504

کتاب لغات 504 یکی از پرکاربردترین کتاب های آموزشی آزمون های زبان انگلیسی در داخل و خارج از کشور می باشد. مبنای این کتاب بر اساس لغاتی است که در زبان انگلیسی علمی یا آکادمی بسیار استفاده می شود. کتاب از 42 درس تشکیل شده و هر درس شامل 12 لغت جدید به همراه تعدادی مترادف و تمرین می باشد. مترادف های این لغات نیز به اندازه خود لغات اصلی حائز اهمیتند و در امتحانات مورد آزمایش قرار می گیرند. شما با یادگیری این لغات علاوه بر اینکه از عهده بخش های شنیداری و خوانشی امتحان بر خواهید آمد می توانید در نوشتار و مصاحبه خود نیز از آنان استفاده کنید. حتی کسانیکه قصد شرکت در آزمون را ندارند ولی کارشان به نحوی است که با متون انگلیسی سر و کار دارند یا اینکه بایستی مقالاتی به انگلیسی بنویسند خوب است که لیست لغات 504 و مترادف های آن را یاد بگیرند.

یادگیری سریع، آسان و ماندگار لغات 504

یکی از مشکلاتی که ممکن است به هنگام یادگیری لغات 504 با آن مواجه شوید، یادگیری تمام این لغات باشد. مسلما کسی که زبان اصلی او زبان فارسی است به راحتی نمی تواند ریشه لغات را بشناسد و آن ها را در ذهنش طبقه بندی کند. ما به شما پیشنهاد استفاده از کدینگ و تصویرسازی لغات 504 را می دهیم. در مجموعه ای که ما آن را تهیه کرده ایم لغات 504 با استفاده از شبیه سازی در زبان فارسی و به صورت طنز به زبان آموزان ارائه می شود به این ترتیب ذهن با خلاقیت و آرامش بیشتری در یادگیری درگیر می شود و مسلما نتیجه بهتری خواهید گرفت.

همچنین با داشتن مجموعه لغات 504 با تلفظ، گوش شما با تلفظ صحیح این کلمات آشنا خواهد شد و به هنگام شنیدن آن ها در لیسنینگ آن ها را به درستی تشخیص می دهید یا اینکه به هنگام استفاده از آن ها در مصاحبه لغات 504 را به درستی تلفظ خواهید کرد. تسلط به لغات 504 در مصاحبه یک امتیاز مثبت برای شما خواهد بود. به اضافه افزایش دایره لغاتتان باعث می شود تا موضوعات بیشتری برای مکالمه و نوشتن داشته باشید. با داشتن لیست لغات 504 با معنی و تلفظ، هم از این لغات در رایتینگ و هم اسپیکینگ خود استفاده کنید.کتاب لغات 504، یکی از پرکاربردترین کتب آموزش لغات انگلیسی است.

معنی این لغات هم به شکل ساده ای در کنار لغات توضیح داده شده است. کتاب 504 مانند سایر کتاب های لغت معنی انگلیسی و چند جمله مثالی را برای هر لغت آورده است. جالب است بدانید که خود کتاب هم در معدودی جاها با ارائه تصویر سعی دارد تا معانی لغات را به کمک تصویرسازی در ذهن زبان آموز جایگیر کند. در مجموعه ما لغات 504 با معنی به شما ارائه خواهد شد و شما می توانید با یادگیری معانی لغات، آن ها را در جای درست و صحیح خود به کار ببرید. تنها یاد گرفتن لغات کافی نیست، مهم تر از آن این است که شما بتوانید این لغات را مانند یک شخص مسلط به زبان انگلیسی در جای خودش به کار ببرید. بهترین راه در اینجا استفاده از لغات 504 با مثال است.

لیست لغات 504 و اهمیت یادگیری آن

لیست لغات 504 تمامی لغات جدید را در بر دارد. لیست لغات 504 با معنی به شما کمک می کند تا در هر جای کتاب که با لغت های دروس قبلی مواجه شدید با مراجعه به جدول لغات 504 آن ها را پیدا کنید. همچنین با داشتن جدول لغات 504 در هر زمانی با مراجعه به آن یادگیری خود را محک خواهید زد. لیست لغات 504 با معنی و تلفظ این امکان را فراهم می آورد تا در هر شرایطی آموزش زبان خود را پیگیری کنید. لغات 504 با مثال، کاربرد این لغات را در جمله به شما نشان می دهد. مثال ها یکی از مهم ترین بخش های یادگیری لغات 504 هستند چرا که علاوه بر کاربرد لغات، امکان به خاطر سپردن آن ها را هم بیشتر می کنند. داشتن لیست لغات 504 با مترادف، باعث می شود تا مترادفات نیز در حافظه باقی بماند چرا که اهمیت مترادفات لغات 504 به اندازه همان لغات است.

خرید مجموعه کدینگ و تصویرسازی لغات 504

برای خرید لغات 504 می توانید از قسمت خرید جزوه سایت اقدام کنید. همچنین برای دانلود لغات 504 لینک آن در سایت قرار داده شده است. اگر برای شما راحت تر است که لغات را با معنای فارسی به خاطر بسپرید دانلود لغات 504 باترجمه فارسی pdf در سایت وجود دارد که به آن رجوع کنید. همچنین برای آشنایی با تلفظ لغات 504  دانلود رایگان فایل صوتی لغات 504 با ترجمه فارسی در اختیار شما زبان آموزان قرار گرفته است.


لغات 504 از لغات پرکاربرد در زبان انگلیسی هستند.

یکی از بهترین خدماتی که در زمینه لغات 504 مهیا است، کدینگ لغات 504 است. کدینگ یکی از شیوه های ثابت شده در آموزش زبان انگلیسی است که کارآیی بالای آن، این شیوه را به راهی محبوب برای کسانیکه در یادگیری لغات به زبان دیگر مشکل دارند تبدیل کرده است. در این شیوه لغات با معانی و جملات فارسی شبیه سازی می شوند تا به محض دیدن یا شنیدن لغت آن جمله کدبندی شده که حاوی معنی کلمه است به ذهن متبادر شود. مثال هایی از کدبندی لغات 504 در سایت وجود دارد تا پیش از خرید کدینگ 504 نسبت به کارآیی آن اطمینان حاصل کنید.

از دیگر شیوه های آموزش لغات 504 با معنی استفاده از تصویرسازی است. این شیوه هم برای کسانیکه حافظه تصویری خوبی دارند راحت تر از تکرار مدام و کسل کننده لغات است. تصویرسازی لغات 504 مانند کدینگ لغات 504 با ارائه تصاویر نزدیک به معنی، مفهوم واژه را در ذهن شما جای سازی می کند. با رمزگذاری لغات 504 یادگیری آن ها بسیار آسان تر خواهد شد. در این شیوه های جدید روانشناسی، یادگیری لغات 504 تافل برای شما مثل کابوسی نیست که مدام آزارتان دهد بلکه استفاده از کدبندی های طنز و تصاویر جذاب آن را برایتان به تفریحی سرگرم کننده تبدیل خواهد کرد. به یاد داشته باشید که هر چه برای یادگیری زبان اضطراب و استرس کمتری را تحمل کنید، در هنگام آزمون نیز آرامش بیشتری خواهید داشت. ضمن آنکه کتب متعدد لغات هر کدام زمان زیادی را برای یادگیری می خواهد ولی با این شیوه ها شما می توانید در زمانتان صرفه جویی کنید و لغات بیشتری را یاد بگیرید.


تصویرسازی لغات 504 به یادگیری بهتر لغات کمک می کند.


    پیشنهاد ویژه