کدینگ لغات 504 - کدینگ لغات 1100- کدینگ تافل - GRE

کتاب 1100 واژه


کتاب لغات 1100، کتابی از لغاتی که باید بدانید

کتاب لغات 1100 بنا به نظر مولفان کتاب، کتابی است برای آموزش لغات ضروری در زبان انگلیسی برای فهم هر چه بیشتر این زبان و استفاده کاربردی از آن. پیداست که لغات انتخابی کتاب به زودی میان کسانی که قصد شرکت در آزمون های زبان را داشتند محبوب شد چرا که این لغات بر اساس فرمول بیشترین لغات به کار رفته در متون و گزارش های انگلیسی انتخاب شده اند. و یکی از اهداف آزمون های زبان برای کاربران عمومی و آکادمیک سنجش قابلیت آن ها در به کار بردن زبان انگلیسی رایج است.

امروزه که زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی پذیرفته شده است، هر چه بیشتر نیاز است تا آن را به خوبی یاد بگیریم. تنها استفاده از زبان انگلیسی به شکل روزمره و محاوره ای کافی نیست. این زبان مخصوصا برای دانشجویان به یک ابزار کار ضروری تبدیل شده است و آن ها باید با حداقل لغات کاربردی در متون آشنایی داشته باشند. کتاب لغات 1100 به عنوان یکی از کتب پرفروش سایت آمازون انتخاب شده است و همین نشان می دهد که زبان آموزان در سراسر جهان این کتاب را با نیازهای واقعی خود هماهنگ دیده اند.


کتاب لغات 1100، مجموعه ای است از لغاتی که باید بدانید

کتاب از 46 درس هفته تشکیل شده است. هر درس که بایستی در یک هفته یاد گرفته شود شامل لغاتی است که برای 5 روز هفته طراحی شده است. امتیاز این کتاب در این است که لغات را در کنار هم در یک متن به کار برده است و این متن که ته مایه ای از طنز دارد، یادگیری معنا و مفهوم را آسان تر می کند. اما تنها اتکا به دیکشنری و کتاب برای بسیاری از زبان آموزان کافی نیست. مخصوص زبان آموزانی که با مضیقه زمانی روبرو هستند و بایستی کتب لغات زیادی را برای زمان خاصی مطالعه کنند و به خاطر بسپارند.

ضرورت استفاده از لغات 1100

کتاب لغات 1100 به صورت کامل در سایت ما قرار داده شده است. این کتاب بنا به ضرورت زبان آموزان به شکل رایگان در اختیار شماست. برای دانلود رایگان کتاب کدینگ 1100 به این لینک مراجعه کنید. اگر شما می خواهید که یادگیری موثرتری داشته باشید بهتر است تا لیست لغات 1100 با معنی را داشته باشید. به این صورت می توانید در ابتدای هر درس به راحتی به لیست لغات خود مراجعه کنید و لغاتی را که در آن درس آمده است با معنی آن پیدا کنید. دانلود لیست لغات 1100 با معنی نیز در سایت وجود دارد. هدف این است که زبان آموزان بتوانند به سرعت لغات را یاد گرفته و هر جایی که نیاز بود به آن مراجعه کنند. معنی لغات 1100 نیز برای آن دسته از عزیزانی که می خواهند علاوه بر معانی انگلیسی موجود در دیکشنری و کتاب، از معانی فاری هم بهره ببرند در دسترس است.


نمونه ای از درس هفته کتاب

در کنار استفاده از لغات 1100 در متون و به شکل نوشتاری لازم است که تلفظ صحیح این کلمات را هم بلد باشید. در ابتدای کتاب راهنمای کاملی از شیوه تلفظ کلمات آورده شده است ولی بعضی کلمات به علت پیچیدگی ساختاری ممکن است برای زبان آموز مشکل ایجاد کنند. شما می توانید تلفظ لغات 1100 به شکل صحیح را از سایت بگیرید. تلفظ لغت به شما کمک می کند که در آزمون های شنیداری و مصاحبه های خود نیز این لغات را به صورت صحیح آن استفاده کنید. فایل صوتی لغات 1100 که در سایت قرار دارد، می تواند به همراه کتاب خیال شما را بابت یادگیری صحیح و بدون اشکال لغات 1100 راحت کند.

یادگیری لغات 1100 با روش کدینگ و تصویرسازی

روش های یادگیری غیر مستقیم در روانشناسی آموزشی مورد تایید و استفاده اند. این روش ها که به سرعت فراگیر شدند، علاوه بر آشنایی مولف به زبان مادری و زبان مقصد، احتیاج به خلاقیت هم دارند. ما با تهیه مجموعه کاملی از کدبندی لغات 1100، دغدغه یادگیری این لغات را برایتان از بین برده ایم. در این مجموعه ما هم به شیوه نویسندگان کتاب، که طنز را چاشنی آموزش خود کرده اند، برای یادگیری بهتر از طنز استفاده کرده ایم. با تصویر سازی ذهنی لغات 1100، از قابلیت ذهن انسان در یافتن ارتباط میان موقعیت های گوناگون برای ایجاد ارتباط میان معنی لغت و جمله یا تصویر ارائه شده بهره برده ایم.


با روش کدینگ 1100، لغات در ذهن شما مرتب و دسته بندی می شود.

استفاده از تصاویر جذاب و پویا، جملاتی مرتبط و قابل فهم و از نظر دستوری بدون اشکال در کنار مثال های کتاب که داستانی را نقل می کند، یادگیری لغات 1100 را آسان تر و سریع تر می کند. برای آنکه نتایج بهتری از یادگیری تان بگیرید، حتما تمرینات کتاب را انجام دهید و سعی کنید که خودتان هم متونی را با این لغات بنویسید. به یاد داشته باشید که قدم اول در یادگیری با هر شیوه ای تمرین و ممارست است. تنها به خاطر سپردن معانی نمی تواند معجزه کند، شما باید یاد بگیرید که از این لغات استفاده کنید. با استفاده چندباره از لغات 1100 در مکالمه و رایتینگ به زودی آن ها ملکه ذهن شما می گردد.

خرید مجموعه کدینگ 1100

برای خرید کدینگ لغات 1100 می توانید به سایت مراجعه کنید. کدینگ 1100 با pdf در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد. برای آنکه پیش از خرید خود از نحوه کارکرد کدینگ 1100 مطمئن شوید می توانید نمونه هایی را که برای آشنایی بیشتر در سایت قرار داده شده اند ببینید. برای تهیه این مجموعه سعی شده است از نزدیک ترین معانی به ذهن استفاده شود و از مواردی که تنها شباهات تلفظی دارند پرهیز شده است. چرا که یادگیری به شکل شبیه سازی متضمن داشتن بهترین نوع ارتباطات ذهنی است.

کتاب 1100 واژه همراه ترجمه فارسی برای کسانی که تصمیم دارند لغات 1100 را به شکل اصولی یاد بگیرند، در دسترس است. داشتن 1100 واژه ضروری با ترجمه فارسی آن ها برای فارسی زبانانی که می خواهند معانی دقیق کلمات را در جمله ها دریابند، کمک بزرگی است. دانستن معانی فارسی همچنین می تواند در کاربرد لغات در مصاحبه و نوشتار نیز کمک کند، چرا که بسیاری از زبان آموزان لاجرم ابتدا به فارسی فکر می کنند و سپس آن را به انگلیسی بر می گردانند. هر چند توصیه من این است که وقتی لغات 1100 را یاد گرفتید، حتما مثال های انگلیسی را از آن ها را به خاطر بسپرید و سعی کنید که با مراجعه به این مثال ها مفهوم کلمه را دریابید. به این شکل هم یادگیری شما عمیق تر خواهد بود و هم در شرایط مختلف به راحتی می توانید از دایره واژگانی خود به نحو احسن استفاده کنید.