کدینگ لغات 504 - کدینگ لغات 1100- کدینگ تافل - GRE

کدینگ لغات انگلیسی

کدینگ 504 بخرم یا کدینگ لغات ضروری تافل ؟!

همانطور که مستحضر هستید خیلی از منابع مختلفی این روزها کلمات 504 را با روش کدینگ آموزش می دهند. شما با استفاده از این روش میتوانید لغات 504 را سریعا فرا بگیرید. 

روش کدبندی و تصویرسازی برای لغات مفید است یا خیر؟


همانطور که میدانید هر روش مزایا و معایبی در خود دارد که ما به بیان آن می پردازیم: 

مزایا :

1- حفظ سریع کلمات در کمترین مدت زمان

2- ماندگاری بیشتر نسبت به سایر روشهای معمول

3- ارتباط برقرار کردن زبان آموز با استفاده از این روش

4- علاقه و اشتیاق بیشتر زبان اموز برای یادگیری 

5- استفاده از طنز و روشهای مفرح برای این روش


معایب:


1- مهمترین عیب این روش ارتباط برقرار نکردن کاربر با استفاده از  کدینگ 

2- یاد نگرفتن کاربر به دلیل منطقی نبودن و طنز بودن تصویرسازی ارائه شده. 

3-برای تمام کلماتنمیتوان کدینگی ارائه کرد که کاربر به صورت دائمی آن را در ذهن خود بسپارد. 

کدینگ تصویری 504 لغت  

نسخه ی  تصویری کلمات 504 هم به مجموعه ما اضافه شده ، علاوه بر کدهای ارائه شده به صورت متنی جزوات کدبندی ما شامل تصاویر مرتبط با این روش نیز می باشد که میتوانید نمونه های این تصاویر را هم در قالب طنز مشاهده کنید:

یادگیری آنی لغات با روش کدینگ!! 


هر زبان آموز در سطح متوسط و مبتدی و حتی پیشرفته یک بار به سراغ کتاب 504 لغت رفته و کتاب اصلی این مجموعه قدرتمند را تهیه کرده ولی با مطالعه ی درس اول کتاب را بسته و دیگر به سمت کتاب نرفته! اگر شما هم جزو این دسته از زبان اموزان هستید حتما نگاهی به روش کدینگ بیندازید! 

سو استفاده افراد مختلف از روش کدینگ!
این روزها سایت ها پر شده از اساتیدی که روش کدینگ را ارئه میدهند! بعضی از این اساتید دوره ها را با قیمتهای نامعقول مانند 1 میلیون تومان برای یک جزوه! و یا برگزاری همایش آموزش لغات 504 با هزینه های سنگین و یک سری دیگر هم با شعارهایی همچون یادگیری لغات 504 در 10 ساعت! اقدام به سو استفاده از این روش میکنند.  

وقت آن رسیده ست که در ابتدا شما این روش را دقیق مطالعه کنید و سپس ارزش این روش را مورد بررسی قرار داده و در نهایت اقدام به انتخاب مدرس و خرید محصول او کنید! 


مجموعه
پیشنهاد ما برای انتخاب مجموعه های کدینگ 504 
از سال 90 تا کنون بنده حقیر با استفاده از این روش سعی کردم مسیر یادگیری را برای دسته ای از زبان آموزان آسان کنم که منتقدان و طرفدارنی هم بعد از چندین سال کار داشته ام. بنده به عنوان مدرس زبان انگلیسی با سابقه ی 12 ساله در تدریس روشهای مختلف آموزش برای استفاده از کدینگ پیشنهاد میکنم فقط آن دسته از زبان اموزانی که شرایط زیر را دارند از این روش استفاده کنند: 

1 – آن دسته از افرادی که کنکورهای مختلف کاردانی و کارشناسی و آزمونهای مختلفی شامل آیلتس و تافل و جی آر ای... پیش رو دارند.

2- افرادی که با این روش ارتباط برقرار میکنند. 

3- روحیه طنز داشته و با تصویرسازی ذهنی ارتباط مثبتی برقرار میکنند. 

4- زمان زیادی برای یادگیری لغات ندارند. 

کدام کتاب کدینگ را بخرم؟! 


مجموعه ی طراحی شده شامل عکسهای گرافیکی برای یادگیری بیشتر و ماندگاری دائمی در ذهن زبان آموز ، فونتیک لغات برای متوجه شدن طرز تلفظ لغات، کمک گرفتن از لغات مترادف برای آسان سازی مسیر یادگیری و در نهایت قیمت مناسب و معقول با در نظر گرفتن شرایط بد اقتصادی می باشد. همیشه صرف هزینه زیاد برای یادگیری مطالب کار مناسبی نیست، پس سعی کنید تصمیم درست را برای انتخاب مجموعه با استاد مرتبط به عمل آورید. 

نتیجه گیری 
ما همیشه به کاربر پیشنهاد میکنیم اول نمونه مثالهای کدینگ را مشاهده کند در صورتی که این روش برایش جالب بود سپس اقدام به خرید مجموعه لغات ما در قالب طنز کند. شما نیز میتوانید با بررسی مثالها و تصاویر مربوطه ی ارائه شده تصمیم بگیرید و سپس با بررسی معایب و مزایا اقدام به تهیه جزوه یا شرکت در همایشها کنید! ولی با توجه به حرفهای گفته شده به هیچ عنوان به دام اساتیدی که از این روش سو استفاده میکنند نیفتید! 

تحقیق کنید تحقیق کنید و در نهایت باز هم تحقیق کنید! 


:بعد از مشاهده مطالب و نمونه های لغات ارائه شده میتوانید با خیال راحت از مجموعه های معرفی شده در زیر خریداری کنید. 

کدینگ 504 مناسب چه کسانی است؟ 


از اولین کتابهایی است که همیشه به زبان آموزان توصیه میشود که مطالعه کنند، این کتاب یکی از مهمترین و بهترین منابع برای لغات زبان انگلیسی به جهت شرکت در آزمونهای داخلی و بین المللی می باشد و همچنین لغات کاربردی بسیار زیادی در مکالمات روزمره در این کتاب گنجانده شده ست،  سطح این کتاب متوسط می باشد و برای افرادی که میخواهند سراغ کتاب لغات بروند توصیه می شود این کتاب را مطالعه کنند. 
شما میتوانید با استفاده از لینک زیر نمونه مثالهای این کتاب را ببینید و با خیال راحت آن را تهیه کنید :

کدینگ تصویری لغات 504  به قیمت 25 هزار تومان

   آیا کدینگ لغات ضروری تافل را بخرم ؟

خیلی از زبان آموزان فکر میکنند که چون نام کتاب به تافل مربوط می شود به آن نیازی پیدا نمیکنند! ولی باید بگم کاملا در اشتباه هستید! این کتاب به نظر من یکی از قویترین کتابهای نوشته شده برای تقویت دایره لغات زبان آموزان ست، لغاتی بسیار عالی و کاربردی در این کتاب نگاشته شده که مطالعه این کتاب میتواند سطح زبان آموزان را بسیار بسیار بالا ببرید، این کتاب گنجینه ای عظیم از لغات پرکاربرد در مکالمات زبان انگلیسی ست پس فرصت مطالعه این کتاب را از دست ندهید. 
اگر مایل به تهیه این کتاب برای حفظ سریع هستید روی لینک زیر کلیک کنید: 

کدینگ لغات اسنشال تافل با قیمت 20 هزار تومان کدینگ کلمات 1100 مورد نیاز من هست یا نه؟! 

لغات 1100 واژه بارونز از مهمترین کتابها در سطح پیشرفته برای زبان اموزانی ست که به دنبال مکالمه پیشرفته ، شرکت در آزمونهای بین المللی، آزمونهای داخلی از جمله کاردانی کارشناسی و کارشناسی ارشد و حتی دکترا کار راه انداز است، این کتاب دارای لغاتی پیشرفته ست که با مطالعه آن زبان آموز تغییر سطح خود را کاملا متوجه می شود، از آنجایی که خواندن لغات با روشهای معمول کسل کننده ست و خیلی از زبان آموزان روشهای میانبر را ترجیح میدهند زمان مناسبی ست که روش کدینگ را نیز تست کنند، برای مشاهده ی نمونه های این کتاب میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید : 
بعد از مشاهده ی نمونه ها میتوانید این کتاب را از لینک زیر تهیه کنید.

کدینگ تصویری لغات 1100  به قیمت 35 هزار تومان 


کدینگ GRE مناسب چه کسانی ست ؟ 

همانطور که از نام کتاب پیداست این کتاب مناسب افرادی ست که سطح بالایی از زبان انگلیسی داشته و قصد شرکت در آزمون GRE را دارند این کتاب اخیرا به عنوان منبع معتبر برای آزمونهای داخلی مانند کارشناسی ارشد و دکترا نیز طرفداران خود را دارد و طراحان از لغات این کتاب برای آزمونها نیز بسیار استفاده میکنند، به دلیل این که تمام لغات اصلی کتاب 3500 جی ار ای در این کتاب گنجانده شده ست. پس اگر سطح پیشرفته ای از زبان دارید حتما این کتاب را نیز مطالعه بفرمایید. 

برای دیدن نمونه ها و همچنین خرید این محصول روی لینک زیر کلیک کنید. 


کدینگ لغات GRE 800  به قیمت  35 هزار تومان 
پیشنهاد ما برای شما در مورد کدینگ لغات چیست؟! 


این که از روش کدینگ استفاده میکنید یا خیر مقوله ای مفصل است که در موردش به صورت کامل توضیحات دادم، اگر با این روش ارتباط برقرار کردید توصیه نمیشه که همایشهای 1 میلیون تومانی را شرکت کنید! یا کتابهای که به قیمت 400  هزار تومان در اینترنت موجود هست رو تهیه کنید، یا حتی از فایلهای کدینگ رایگان موجود در اینترنت استفاده کنید!!!!!؟

به هزار و یک دلیل! 

خیلی ها ازین روش سو استفاده کرده و در حال کلاهبرداری هستند حتما قبل از تهیه مجموعه های موجود از وب سایتهای مورد نظر نمونه های کدینگ را بخواهید! متوجه خواهید شد که خیلی از این وب سایتها بدون تخصص کافی در مبحث کدینگ فقط به فکر کسب درامد ازین طریق بودند! 


کدینگ رایگان لغات را دانلود کنیم یا نه؟!


دلیل اول من برای دانلود نکردن کدینگ رایگان لغات !؟! اگر خوب متوجه شده باشید خیلی از کلمات اشتباهات معنایی یا اشتباهات نگارشی دارند یعنی حتی اگر از کدینگ خوبی در این مجموعه ها استفاده شده باشه و بتونید باهاش ارتباط برقرار کنید (که بعید میدونم! ) معنای اشتباهی دارند! یعنی اصل لغت معنی نشده و به معنای چندم لغت کدینگ ارتباط داده شده ! 

دلیل دوم ؟! خیلی از این فایلها توسط زبان آموزان کدگذاری شده و قطعا هزاران ایراد و خطا در انها موجود هستش! 

دلیل سوم؟! کدگذاری های مزخرف و غیر قابل فهم! میتونید تست کنید! 


پیشنهاد ویژه و کاملا منطقی برای حفظ لغات انگلیسی با روش کدینگ! 

همونطور که خدمتتون عرض کردم کدینگ رایگان لغات رو دانلود نکنید خدمتتون عرض میکنم که به هیچ عنوان هزینه ی اضافه برای کدینگ لغات نکنید! یک میلیون تومان برای همایش دو ساعته حفظ لغات 504 !!!   کتاب 504 در دو ساعت    400 هزار تومان!!   لغات 1100 در 5 دقیقه با قیمت 800 هزار تومان!!   پکیج کامل 10 کتاب کدینگ با قیمت استثنایی 1 و نیم میلیون!!! 

پکیج کامل لغات ما با قیمتی مناسب و نمونه های کامل تقدیم به شما میگردد اگر و تنها اگر با این روش ارتباط برقرار میکنید پیشنهاد ویژه ما را بخوانید و سپس اقدام به تهیه بفرمایید! 


و اگر دنبال بیشترین تخفیف هستید مجموعه ی کامل کدینگ لغات را از لینک زیر تهیه کنید : 

پکیج کامل کدینگ لغات شامل تمام کتابهای کدینگ با قیمت 100 هزار تومان


پیشنهاد ویژه