کدینگ لغات 504 - کدینگ لغات 1100- کدینگ تافل - GRE

کدبندی لغات اسنشال تافل Essential words for the TOEFL

کدینگ و تصویرسازی لغات تافل 


 یکی از ارزشمندترین مجموعه های کدبندی شده  کتاب پیش رو "کدینگ لغات تافل" می باشد. این مجموعه شامل 450 لغت می باشد که به صورت رمزگذاری شده کار شده و با قیمتی ناچیز تقدیم به شما عزیزان و زبان اموزان میگردد.

کاربران زیادی از این کتاب استقبال کرده اند و با خرید جزوه کدینگ تافل و مطالعه آن سطح خود را بالاتر برده اند. 

اگر شما هم از طرفداران کدینگ هستید پیشنهاد میکنیم که ابتدا مقاله کدینگ و تصویرسازی لغات را مطالعه کرده و سپس مثالهای کدینگ را چک کنید اگر با روش کدبندی واژگان ارتباط برقرار کردید میتوانید به تهیه مجموعه های مختلف کدینگ در این وب سایت اقدام کنید. 

کتاب ارزنده اسنشیال (ESSENTIAL WORDS FOR THE TOEFL)برای علاقه مندان به شرکت در آزمونهای مختلف زبان نوشته شده است که در واقع مجموعه ای است از لغات بسیار کاربردی و ضروری مورد استفاده در این ازمونها ،این کتاب یکی از مفید ترین و ضروری ترین کتبی است که هر کسی برای گذراندن سطح واژگان آزمون های مختلف بدان نیاز خواهد داشت، اگر به موضوع کدینگ علاقه مند هستید حتما از جزوات زیر هم دیدن کنید:

کدینگ تصویری لغات 504  به قیمت 25 هزار تومان
   


کدینگ تصویری لغات 1100  به قیمت 35 هزار تومان 


کدینگ لغات اسنشال تافل با قیمت 20 هزار تومان 
کدینگ لغات کاپلان تافل با قیمت 15 هزار تومان 
کدینگ لغات GRE 800  به قیمت  35 هزار تومان پکیج کامل لغات کدینگ شامل 5 کتاب به قیمت 100 هزار تومان دوستان  برای " خرید کدینگ لغات تافل"  با کلیک بر روی گزینه "پرداخت و دانلود "  جزوه را بعد از پرداخت دانلود کنید ،در ضمن لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال میشود. 

دوستانی که تمایل به پرداخت کارت به کارت و تحویل به صورت ایمیل دارند میتوانند به شماره کارت زیر مبلغ جزوه را کارت به کارت کرده و شماره کد رهگیری را برای ما ارسال کنند تا فایلهای مربوطه در اسرع وقت برایتان ارسال گردد. 

شماره کارت برای پرداخت کارت به کارت و دریافت ایمیلی 

 5022291065081844     حامد اسکندری  بانک پاسارگاد

پس از پرداخت از شماره پیگیری را جهت ایمیل پکیج ارسال کنید.

 

مبلغ قابل پرداخت برای دانلود فایل جزوه : 20,000 تومان پرداخت و دانلودارسال نظر


نام:
ایمیل:

متن نظر:تعداد نظرات: 39


پیشنهاد ویژه